Jump to content


Photo

Płacą za opluwanie w Internecie


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 Grysik

Grysik
  • Użytkownicy
  • 12 posts

Posted 31 May 2011 - 16:01

Czy powinna być według was "wolność słowa" w necie czy karać za używanie wulgaryzmów i innych oszczerstw? Po przeczytaniu Płacą za opluwanie w Internecie trochę mnie przeraża wolność w wypowiedzi. A wy jesteście za tym żeby móc pisać co kto chce?
  • 0


#2 magik092

magik092
  • Użytkownicy
  • 1555 posts

Posted 31 May 2011 - 18:41

To, że ktoś płaci jakiejś osobie za pisanie czegoś nie znaczy, że pisanie co kto chce jest złe. Tak na prawdę to nie jest wyrażanie swojej opinii, tylko czyjejś, nie jest to wolność słowa. Z tym powinno się walczyć jednak nie powinno być to powodem postrzegania wolności słowa za coś złe.
Także jestem za tym żeby móc pisać co kto chce, jednak apeluję o pisanie z rozsądkiem i przed wysłaniem wiadomości przeczytanie jej jeszcze kilka razy:)
  • 0

Dołączona grafika


#3 snike_pl

snike_pl
  • Użytkownicy
  • 26 posts

Posted 31 May 2011 - 21:27

Powinni za to surowo karać!
Za takie nawoływanie tym bardziej. To tak jak nawoływanie do zbiorowego gwałtu czy pobicia. Tyle że z gorszym skutkiem.
To co się dziś dzieje w sieci przerasta mnie... na każdej stronie wulgaryzmy, tyczy się to portali społecznościowych, informacyjnych, rozrywkowych. I NIE TYLKO.
  • 0

#4 Fenris

Fenris
  • Użytkownicy
  • 350 posts

Posted 31 May 2011 - 22:35

Tego można było się spodziewać po partiach. Na gazecie widać masę trolli i nie zdziwiłbym się, gdyby połowa była wynajmowana. W sieci ludzie czują się bezkarni. A nawet jak już, to zażyczą sobie oskarżenie tysięcy innych podobnych wypowiedzi, a wtedy policja nie wyrobi. No i do tego dochodzi sprawa tego, że policja sama jest słabo przygotowana do ścigania osób w sieci. A tego typu praktyki moim zdaniem wykraczają poza wolność słowa, która wcale nie oznacza "mogę mówić/pisać co mi się chce"
  • 0
Intel Core2Duo E7400-2.80GHz @ 3.80GHz Pentagram Karakorum
OCZ 4GB (2x2GB) 800MHz CL4 Reaper
Asus HD4870 512MB DDR5
MSI P45 NEO-F
Tacens Sagitta LUX
Chieftec Green Angel 500W

Są dwie grupy użytkowników: Ci, którzy robią kopie zapasowe i ci, którzy zaczną robić kopie zapasowe.

#5 zegarek00

zegarek00
  • Użytkownicy
  • 42 posts

Posted 01 June 2011 - 12:52

Jasne, że powinni karać. Ale internet daje niektórym poczucie wolności, myslą, że tam ich sprawiedliwość nie dosięgnie. A są w błędzie.
  • 0

#6 Fenris

Fenris
  • Użytkownicy
  • 350 posts

Posted 01 June 2011 - 15:35

Dosięgnie, jak przegną. W 99% nie dosięgnie, dlatego tyle trolli w sieci
  • 0
Intel Core2Duo E7400-2.80GHz @ 3.80GHz Pentagram Karakorum
OCZ 4GB (2x2GB) 800MHz CL4 Reaper
Asus HD4870 512MB DDR5
MSI P45 NEO-F
Tacens Sagitta LUX
Chieftec Green Angel 500W

Są dwie grupy użytkowników: Ci, którzy robią kopie zapasowe i ci, którzy zaczną robić kopie zapasowe.

#7 snike_pl

snike_pl
  • Użytkownicy
  • 26 posts

Posted 28 June 2011 - 10:11

I to jest śmieszne... dlaczego nie stworzą organizacji, która by to zwalczyła? Robią wiele innych dupereli a o Internecie nie pomyślą, tylko pedofilii tropią... szczerze to wole pedzia która sobie fotki ogląda niż tylu troli co mamy obecnie! Nie ma strony, na której by ich nie było praktycznie, niszczą je. Chociaż ja z tego mam ubaw, co za durne społeczeństwo, że im nie wstyd...
  • 0


1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users