Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kupno routera - TP-Link TL-WR543G


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 amantee32

amantee32
  • Użytkownicy
  • 30 postów

Napisano 19 maj 2011 - 22:47

Witam, obecny router mi wysiadł i potrzebuję nowego, czy miał ktoś może styczność z tymi routerem - TP-Link TL-WR543G ?
http://www.atel.com.....php?hash=05985

Potrzebuję pod dwa komputery, czy będzie odpowiedni? Proszę o opinie i ew. sugestie, może coś lepszego w tej cenie macie.
  • 0


#2 Robo

Robo
  • Użytkownicy
  • 221 postów

Napisano 19 maj 2011 - 22:55

Mozesz kupic lepszy tp-link lub inne jak np airlive mozesz tam zainstalowac fireware tomato i ograniczac łacznosc. Kosztuje cos koło 80zł.
  • 0
Sygnatura edytowana. Nie prosimy użytkowników o wręczanie plusów. Jeżeli uznają to za stosowne, sami je dadzą.

#3 amantee32

amantee32
  • Użytkownicy
  • 30 postów

Napisano 19 maj 2011 - 23:11

W sobotę podjadę jeszcze do sklepu spytać o tego Airlive, wygląda na dobry router, oby taki był.
TP Link ogólnie jest dobry, ale go miałem i mi szybko wysiadł, ok. 2 mc miał. Model coś do tego podobny, ale z wyglądu inny, i parametry tez inne.
  • 0

#4 Robo

Robo
  • Użytkownicy
  • 221 postów

Napisano 20 maj 2011 - 01:32

Ja akurat posiadam WL-1600GL od airlive i sobie chwale wygrałem nowy fireware (tomato) rozłozyłem predkosci i tak działa z rok juz.

Dodatkowo ten fireware posiada duzo opcji wiec jak dla mnie to ruter idealny.

Napisz jakiego chcesz kupic to zobacze i ci powiem czy dobry zakup.
  • 0
Sygnatura edytowana. Nie prosimy użytkowników o wręczanie plusów. Jeżeli uznają to za stosowne, sami je dadzą.

#5 kopeczekx11

kopeczekx11
  • Użytkownicy
  • 40 postów

Napisano 20 maj 2011 - 11:39

Witajcie, a co możecie powiedzieć na temat TP-LINK TD-W8901G?
54M Wireless ADSL2+ Modem Router.
  • 0

#6 Robo

Robo
  • Użytkownicy
  • 221 postów

Napisano 20 maj 2011 - 13:03

Opinie znajdziesz wszedzie jak np: http://www.ceneo.pl/;0151360414-10.htm

Moim zdaniem tp linki to dobre rutery chodz jezeli zalezy ci na ograniczaniu łacza to polecam tego co wymieniłem we wczesniejszym poscie.

Co tu wiecej pisac tani dobry i posiada duzo pozytywnych opini.
  • 0
Sygnatura edytowana. Nie prosimy użytkowników o wręczanie plusów. Jeżeli uznają to za stosowne, sami je dadzą.

#7 kopeczekx11

kopeczekx11
  • Użytkownicy
  • 40 postów

Napisano 20 maj 2011 - 13:43

W sumie masz rację, dobry i tani router skoro ma tyle pozytywów. Ale co oznacza to stwierdzenie " Piszczy gdy jest się w pobliżu routera " ?
Piszczy czyli jak? Bo piszczenie można różnie rozumieć.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych