Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwny przypadek dzwieku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Robo

Robo
  • Użytkownicy
  • 221 postów

Napisano 16 maj 2011 - 20:38

Witam

Zawsze daje sobie rade z problemami i zawsze wiem ze komputer to magia i wszystko w nim moze sie zjeb... to zauwazyłem juz pare razy jak zostawiłem kompa na hmm 5-7h.

I po tym czasie podchodze do kompa i właczam youtube IE sie zawiesza wyskakuje ze bład kodecka.

Wchodze w panel i dzwiek równiez sie zawiesza wszystko co robie i dotyczy dzwieku sie zawiesza.

2 dni temu nie miałem az tak zle i sie nie zawieszał w tedy wyłaczyłem i właczyłem ponownie dzwiek dodam ze "testuj dzwiek" w ogóle nie działał.

Dodam ze restart pomaga ale i tak ciekawy jestem co to moze byc.

Czekam na wasze odp pozdro :D
  • 0
Sygnatura edytowana. Nie prosimy użytkowników o wręczanie plusów. Jeżeli uznają to za stosowne, sami je dadzą.


#2 zborek2

zborek2
  • Użytkownicy
  • 362 postów
  • LokalizacjaDąbie

Napisano 19 maj 2011 - 20:29

Hmm... wiesz to mi wygląda na jakiegoś wirusika...;/ Przeskanuj kompa i daj znać..;)
  • 0
Pozdrawiam i zapraszam na www.ibizafm.cba.pl

#3 Robo

Robo
  • Użytkownicy
  • 221 postów

Napisano 19 maj 2011 - 22:37

Wirus by takie dziwne objawy dawał>??

Watpie ale nic przeskanuje zobacze :P
  • 0
Sygnatura edytowana. Nie prosimy użytkowników o wręczanie plusów. Jeżeli uznają to za stosowne, sami je dadzą.

#4 Chymek

Chymek
  • Użytkownicy
  • 457 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 11 czerwiec 2011 - 17:14

Poradziłeś sobie z tym ? :) dopiero odkryłem ten post ;D
  • 0

Naprawiając komputer, bądź świadom tego, że przyczyną usterki może być element, którego nigdy o to byś nie podejrzewał, a to dlatego, że komputer jest czasami ciężej zrozumieć niż kobietę :) i dlatego też nie dziw się, że ktoś kto się na tym zna, nie jest w stanie na "pstryknięcie palcem" powiedzieć Ci, co się zepsuło :)


Asus H97-plus
Intel I5 4590 chłodzenie Cooler Master V6-GT
Kingston 2x4GB  1600MHz + Goodram Play DDR3 4GB 1600MHz
Gigabyte GF GTX 650 Ti Boost
Tagan Piperock III 700W
Zalman Z9-U3



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych