Skocz do zawartości


Zdjęcie

Podróże


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 waldi91

waldi91
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 05 maj 2011 - 06:04

Lubicie podróżować? Ostatnio znalazłem fajny portal www.dotbook.pl, dzięki któremu można rezerwować miejsca w hotelach super sprawa. Wszystko w jednym miejscu.
  • 0


#2 user

user
  • Użytkownicy
  • 73 postów

Napisano 11 maj 2011 - 16:56

Podróżować to chyba większość lubi, a co do portalu to jest dużo takich.
  • 0

#3 Arab

Arab
  • Użytkownicy
  • 25 postów

Napisano 11 maj 2011 - 18:06

Ja tam wolę tradycyjne podróże z mapą w kieszeni, na portalach zdarza się, że teksty są pisane marketingowo, tzn. uwypuklane są zalety, a wady są tuszowane.
  • 0

#4 agrestowa

agrestowa
  • Użytkownicy
  • 20 postów

Napisano 31 maj 2011 - 13:45

Ja tam wolę tradycyjne podróże z mapą w kieszeni, na portalach zdarza się, że teksty są pisane marketingowo, tzn. uwypuklane są zalety, a wady są tuszowane.


Tu się zgodzę!
  • 0

#5 mare

mare
  • Użytkownicy
  • 168 postów

Napisano 05 listopad 2021 - 17:44

Zgadzam się, najlepiej z mapą w kieszeni. Lubię takie wypady, obieramy z przyjaciółmi kierunek i czekamy na niespodzianki, na jakie zazwyczaj po drodze trafiamy. Jesteśmy zawsze do pieszych wycieczek bardzo dobrze przygotowani, odpowiednie buty trekkingowe to podstawa. Wiem to od czasu, kiedy bardzo podczas pierwszej wycieczki obtarłam nogi. Teraz już zakupy robię w sklepie turystycznym https://www.evertrek.pl/ gdzie zazwyczaj czekają na mnie promocje.


  • 0

#6 WalterWhite

WalterWhite
  • Użytkownicy
  • 127 postów

Napisano 10 listopad 2021 - 07:48

Jeśli decydujemy się na podróże, to musimy być pewni w stosunku do naszego środka transportu. W moim przypadku jest to Ford https://katalysator-...catalogus/#ford , który regularnie przechodzi gruntowne przeglądy i upewniam się że jest w pełni sprawny.


  • 0

#7 Chandler

Chandler
  • Użytkownicy
  • 13 postów

Napisano 17 listopad 2021 - 14:01

Chyba każdy lubi podróżować, osobiście wręcz uwielbiam. Ostatnio postanowiłem połączyć przyjemne z pożytecznym i pojechałem na wczasy odchudzające. Stwierdziłem, że będzie to dobra przygoda i nie zawiodłem się. Naprawdę ciekawe przeżycie, można się dużo nauczyć a przy okazji pooglądać urokliwe Mazury. Zdecydowanie mogę polecić każdemu, kto lubi podróżować i dbać o zdrowie ;) 


  • 0

#8 curses

curses
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 19 listopad 2021 - 17:26

Jeżeli chodzi o podróże, to z rodziną co roku wybieramy się do domków w Borach Tucholskich. Wspaniałe miejsce i niezapomniane przygody. Nawet dzieci znajdą coś dla siebie, nie używając telefonów!


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych