Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z zasilaczem?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#21 Swooneb

Swooneb
  • Użytkownicy
  • 10 postów

Napisano 26 kwiecień 2011 - 15:00

Ehhh...

Podczas zwieszenia sprawdź czy system reaguje (CapsLock) + druga część cytatu :)

Typ zdarzenia:	Błąd
Źródło zdarzenia:	PerfNet
Kategoria zdarzenia:	Brak
Identyfikator zdarzenia:	2005
Data:		2011-04-26
Godzina:		15:57:00
Użytkownik:		Brak
Komputer:	komputer1
Opis:
Nie można odczytać danych wydajności z usługi Server. W tej próbce nie zostaną zwrócone dane wydajności usługi Server. Zwrócony kod stanu to dane DWORD 0, IOSB.Status to dane DWORD 1 a IOSB.Information to dane DWORD 2.

Aby znaleźć więcej informacji, zobacz http://go.microsoft.com/fwlink/events.asp w Centrum pomocy i obsługi technicznej.
Dane:
0000: 05 00 98 c0 38 cb 17 00   ..˜À8Ë..
0008: cc f3 c6 00               ÌóÆ.

Typ zdarzenia:	Błąd
Źródło zdarzenia:	PerfNet
Kategoria zdarzenia:	Brak
Identyfikator zdarzenia:	2006
Data:		2011-04-26
Godzina:		15:57:00
Użytkownik:		Brak
Komputer:	komputer1
Opis:
Nie można odczytać danych wydajności z usługi Server Queue. W tej próbce nie zostaną zwrócone dane wydajności usługi Server Queue. Zwrócony kod stanu to dane DWORD 0, IOSB.Status to dane DWORD 1 a IOSB.Information to dane DWORD 2.

Aby znaleźć więcej informacji, zobacz http://go.microsoft.com/fwlink/events.asp w Centrum pomocy i obsługi technicznej.
Dane:
0000: 05 00 98 c0 00 00 00 00   ..˜À....
0008: 49 a7 80 7c               I§€|


a capslock nie reaguje, i nie dzieje mi sie tak z kazda gra, m.in. wiedzmina gralem na maxymalnych i nic sie takiego nie dzialo, crisis 2 na maxymalnych tez nie sprawial problemow
  • 0


#22 Robo

Robo
  • Użytkownicy
  • 221 postów

Napisano 26 kwiecień 2011 - 15:18

Jak nie reaguje to mi wyglada na zasilacz. Lecz równiez jak capslock nie działa moze to byc zwias systemu. A co z tym idzie do jakiekos podzespołu moze nie dochodzic duzo napiecia i zwias.

Ale znów jak by sie tak stało to raczej by sie zrestartował sam.

Ale jak piszesz ze robi sie to nie z kazda gra to dziwne.

Ale jak działa crysis to włacz msi afterburnera pograj z 10 min i podaj temp max na karcie.

PS: zrób równiez to co pisałem w tamtych postach.
  • 0
Sygnatura edytowana. Nie prosimy użytkowników o wręczanie plusów. Jeżeli uznają to za stosowne, sami je dadzą.

#23 Swooneb

Swooneb
  • Użytkownicy
  • 10 postów

Napisano 26 kwiecień 2011 - 16:14

Jak nie reaguje to mi wyglada na zasilacz. Lecz równiez jak capslock nie działa moze to byc zwias systemu. A co z tym idzie do jakiekos podzespołu moze nie dochodzic duzo napiecia i zwias.

Ale znów jak by sie tak stało to raczej by sie zrestartował sam.

Ale jak piszesz ze robi sie to nie z kazda gra to dziwne.

Ale jak działa crysis to włacz msi afterburnera pograj z 10 min i podaj temp max na karcie.

PS: zrób równiez to co pisałem w tamtych postach.

A jednak battlefield mi dzialal, nie mam juz crisisa ale zrobilem test na msi afterburnerze przechodzac cala pierwsza misje w battlefieldzie bad company 2 oto rezultat:
Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us
Sorry ze tak na wyrywki wszystko robie, ale ostatnio jestem zalatany i jak tylko jestem na komputerze to robie to co jestem w stanie zeby wam pomoc zdiagnozowac problem ;P
@edit wlasnie zrobilem CHKDSK:
Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us
  • 0

#24 magik092

magik092
  • Użytkownicy
  • 1555 postów

Napisano 26 kwiecień 2011 - 17:18

Korzystasz może z LiveUpdate?
Sprawdź czy nie ma w dzienniku zdarzenia (w pobliży tych dwóch) z identyfikatorem : Identyfikator zdarzenia: 2004.

Spróbuj jeszcze Start->uruchom-> regsvr32 "%systemroot%\system32\mobsync.dll" /u.

Jaki posiadasz Service Pack?
  • 0

Dołączona grafika


#25 Robo

Robo
  • Użytkownicy
  • 221 postów

Napisano 26 kwiecień 2011 - 17:24

Temperatura ok.

Chkdsk wykazał bład ale z tego co widze to nie robiłes chkdsk z administratora.

To prawie wszystkie gry chyba ci działaja. To moze od gry.

A nie od kompa.
  • 0
Sygnatura edytowana. Nie prosimy użytkowników o wręczanie plusów. Jeżeli uznają to za stosowne, sami je dadzą.

#26 Swooneb

Swooneb
  • Użytkownicy
  • 10 postów

Napisano 26 kwiecień 2011 - 19:09

Temperatura ok.

Chkdsk wykazał bład ale z tego co widze to nie robiłes chkdsk z administratora.

To prawie wszystkie gry chyba ci działaja. To moze od gry.

A nie od kompa.

chkdsk robiony z administratora, bo jestem jedynym użytkownikiem tego komputera i to jedyny użytkownik, a co do teorii że to od gier, ściągnąłem demo bulletstorma na które się nikt nie skarżył i jest ten sam problem.
  • 0

#27 Robo

Robo
  • Użytkownicy
  • 221 postów

Napisano 26 kwiecień 2011 - 20:03

Hmm dziwne dlaczego by sie zwieszały nie które gry. Ty a moze własnie directx? Albo stery ? Aktualizowałes je ?
  • 0
Sygnatura edytowana. Nie prosimy użytkowników o wręczanie plusów. Jeżeli uznają to za stosowne, sami je dadzą.

#28 Swooneb

Swooneb
  • Użytkownicy
  • 10 postów

Napisano 26 kwiecień 2011 - 20:44

Korzystasz może z LiveUpdate?
Sprawdź czy nie ma w dzienniku zdarzenia (w pobliży tych dwóch) z identyfikatorem : Identyfikator zdarzenia: 2004.

Spróbuj jeszcze Start->uruchom-> regsvr32 "%systemroot%\system32\mobsync.dll" /u.

Jaki posiadasz Service Pack?

Nie ma, jedyne zdarzenia 200* to te błędy,tak korzystam, Win XP SP2

"Funkcja DllRegisterServer w C:\WINDOWS\system32\mobsynd.dll powiodła się"
  • 0

#29 magik092

magik092
  • Użytkownicy
  • 1555 postów

Napisano 26 kwiecień 2011 - 21:51

Korzystasz z LiveUpdate?
Jak wygląda teraz sytuacja?
Jeśli nie pomogło spróbuj zaopatrzyć się w SP 3.
  • 0

Dołączona grafika



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych