Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ochronne okulary do grania i pracy przy PC


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#21 Gothrek

Gothrek
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 30 czerwiec 2011 - 21:47

No to skoro o zapobieganiu mowa, to postanowiłem je sobie kupić. Zrobię to pewnie jutro i jakoś na początku tygodnia dam znać co i jak. Podejrzewam że przez weekend je przetestuje dość intensywnie.
  • 0


#22 obywatelgc

obywatelgc
  • Użytkownicy
  • 16 postów

Napisano 14 lipiec 2011 - 21:36

no to ja juz sie niecierpliwie, dawaj stary, czekam na jakas recenzje z pierwszej reki :P
  • 0

#23 blackcranberry

blackcranberry
  • Użytkownicy
  • 10 postów

Napisano 23 lipiec 2011 - 22:29

nie wiem czy znacie taki serwis jak polygamia (konkurencja haha!), ostatnio tam kolo testowal je. sama recenzja jest w stylu "jestem laikiem nie wiem z czym to sie je" ale pisze tam, ze okulary daja rade wiec gites.
  • 0

#24 mivosh

mivosh

    Tak właśnie wyglądam ;D

  • Użytkownicy
  • 1231 postów
  • LokalizacjaKoszalin

Napisano 23 lipiec 2011 - 23:10

Ja tak się zastanawiam, nie lepiej kupić u optyka normalne okulary do pracy przy komputerze?
  • 0

#25 obywatelgc

obywatelgc
  • Użytkownicy
  • 16 postów

Napisano 24 lipiec 2011 - 20:52

antyrefleksy? watpie aby którykolwiek optyk oferował takie technologie jak u gunnara, z drugiej strony wazne jest aby po prostu dzialaly.
  • 0

#26 Duath

Duath
  • Redaktorzy
  • 2117 postów
  • Lokalizacja404

Napisano 25 lipiec 2011 - 00:52

Ale jak wspomniałem wcześniej. Do kropli oko się przyzwyczai i rozleniwi się. Przez co będziecie skazani na krople. Sam używałem jakiś czas, ale jak się dowiedziałem z czym to się je, to od razu odłożyłem. Antyrefleksy bardzo fajna sprawa. Zdecydowanie polepszają jakość widzianego obrazu. Do pracy z komputerem jak znalazł.
  • 0

Intel i5-3570K @ 4.2GHz | ASRock Z77 Extreme4 | Corsair Vengeance LP 16GB | Radeon HD7870 | Samsung 840 Pro 128GB | Samsung F3 1TB | Xonar DG | OCZ ModXStream Pro 500W
 

Duath


#27 obywatelgc

obywatelgc
  • Użytkownicy
  • 16 postów

Napisano 28 lipiec 2011 - 15:33

antyrefleksy akurat pomagaja tylko ludziom ktorzy nacodzien nosza okulary, tak dla sprostowania. nie maja jednak zadnego wplywu na nawilzenie oczu.
  • 0

#28 blackcranberry

blackcranberry
  • Użytkownicy
  • 10 postów

Napisano 30 lipiec 2011 - 22:02

no to chyba logiczne ;P ludzie nie maja pojecia czym sa antyrefleksy i mysla, ze im pomoga na oczy przed komputerem, a to jest bzdura totalna. przeciez one eliminuja tylko refleksy swietlne, ale co tam :D
  • 0

#29 obywatelgc

obywatelgc
  • Użytkownicy
  • 16 postów

Napisano 30 lipiec 2011 - 23:02

no niestety, ale troche poszukalem na necie i znalazlem pare wątków na temat tego, że antyrefleksy przed komputerem jednak nie pomagają : D a ktoś kupił je właśnie w tym celu, porazka :P gunnar powinien jakas uswiadamiajaca kampanie zrealizowac na terenie PL
  • 0

#30 Duath

Duath
  • Redaktorzy
  • 2117 postów
  • Lokalizacja404

Napisano 31 lipiec 2011 - 13:10

Naciągają kogoś, kto nie ma o tym pojęcia i kasę czeszą :) Ale tak jak wspomniał kolega wyżej - antyrefleksy są dla tych, co na co dzień okulary noszą. W porównaniu do zwykłych antyrefleksy znacznie polepszają jakość widzianego obrazu (głównie chodzi o kontrast) ale co do nawilżania oczu nie ma takiej opcji. Chyba, że szkła są zepsute i z oczu łzy same lecą z bólu, to wtedy faktycznie można powiedzieć, że okulary nawilżają oczy xD
  • 0

Intel i5-3570K @ 4.2GHz | ASRock Z77 Extreme4 | Corsair Vengeance LP 16GB | Radeon HD7870 | Samsung 840 Pro 128GB | Samsung F3 1TB | Xonar DG | OCZ ModXStream Pro 500W
 

Duath


#31 Ethej

Ethej
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 13 grudzień 2011 - 10:17

A ja mam okulary korekcyjne i nici z dodatkowych ochronnych. Krople są jak Apap, doraźnie. Trzeba odrywać oczy od kompa i wykonywać drobne ćwiczenia, żeby odpoczęły.
  • 0

#32 Serek94

Serek94
  • Użytkownicy
  • 15 postów

Napisano 31 październik 2022 - 02:23

Kojarzycie pewnie markę Davidoff? Ostatnio widziałem od nich takie okulary https://eyewear24.ne...6-col-6472.html. Uważam, że cena ich odpowiada jakości wykonania, jednak osobiście nie miałem z nimi styczności. Czy może ktoś z Was podzielić się zdaniem na ich temat i odpowiedzieć, czy warto w nie zainwestować?


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych