Skocz do zawartości


Zdjęcie

Karta zewnętrzna.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 inform

inform
  • Użytkownicy
  • 17 postów

Napisano 16 marzec 2011 - 23:49

Czy warto inwestować w zewnętrzną kartę muzyczną. Jak się ma do zwykłej w kwestii jakości dźwięku?
  • 0


#2 janu71

janu71
  • Użytkownicy
  • 42 postów

Napisano 17 marzec 2011 - 17:16

Zależy czy jesteś wyczulony bardzo na jakość dźwięku. Teoretycznie w zewnętrznej karcie da się uzyskać lepsze parametry bo są mniejsze zakłócenia ze strony kompa, ale nie wiem czy ci potrzeba takich parametrów. Może masz możliwość u kogoś sprawdzenie jak brzmi taka karta i porównania? Przy częstym słuchaniu ja jednak preferuję podłączenie cyfrowe kompa do jakiegoś lepszego sprzętu audio.
  • 0

#3 SilverMan

SilverMan
  • Użytkownicy
  • 39 postów

Napisano 28 marzec 2011 - 18:40

Tak jak to napisał mój poprzednik jeśli nie masz "słuchu doskonałego" to pewnie nie usłyszysz różnicy
  • 0

#4 Amarek1

Amarek1
  • Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 14 kwiecień 2011 - 09:37

Takie karty dźwiękowe na USB mogą mieć takie same parametry jak karty wewnętrzne PCI. Osobiście posiadam E-MU Creative Professional 0204 USB i jakość, stabilność, sterowniki, latencja są na najwyższym poziomie. Oczywiście piszę tu o lepszych kartach firm E-MU czy ESI, a nie o tych najzwyklejszych. Jednak sam sprawdziłem, że połączenie USB może być tak samo pewne, szybkie i stabilne, jak PCI, czy PCIe - jeśli chodzi o audio.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych