Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przeinstalowanie Systemu Vista Eng na PL


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Nepal15

Nepal15
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 08 styczeń 2011 - 15:39

Witam

Mam Takie pytanie.

W tej chwili mam Laptopa Toshiba Satellite L305-S5955 i mam na nim Windows Vista Home Basic, ale po wersja jezykowa Angielska. I Mam od kolegi orginalny windows Vista service pack 1 x64. To jest wersja z uczelni bo dostaje darmową instalke.

I moje pytanie jest czy bedzie działa mój kod z wersji Angielskiej na tą wersje polską ??
  • 0


#2 medimi

medimi
  • Użytkownicy
  • 40 postów

Napisano 08 styczeń 2011 - 16:02

Hmm.. Instalowałem już oryginalne windowsy z różnymi kluczami :). Powinno działać ale ostrzegam jest to piractwo :D. Jeden klucz należy do jednej płyty!!.
  • 0

#3 Nepal15

Nepal15
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 08 styczeń 2011 - 16:07

Ja chce mieć tylko Język Polski w viscie bo angielski znam ale nie tak dobrze i mnie to troche denerwuje
  • 0

#4 medimi

medimi
  • Użytkownicy
  • 40 postów

Napisano 08 styczeń 2011 - 16:24

A nie lepiej spolszczyć :). http://www.vista.pl/...windows_7_.html
Tu znajdziesz ciekawy artykuł :D
  • 0

#5 aim92

aim92
  • Użytkownicy
  • 1502 postów

Napisano 08 styczeń 2011 - 16:24

Przeczytaj to -> http://www.vista.pl/...azda_viste.html
  • 0

#6 medimi

medimi
  • Użytkownicy
  • 40 postów

Napisano 08 styczeń 2011 - 16:35

Aim92 byłem szybszy :) .
  • 0

#7 aim92

aim92
  • Użytkownicy
  • 1502 postów

Napisano 08 styczeń 2011 - 17:11

Oops! Ach te milisekundy :-)
  • 0

#8 Duath

Duath
  • Redaktorzy
  • 2117 postów
  • Lokalizacja404

Napisano 08 styczeń 2011 - 20:35

Nepal15, jeżeli kolega daje Ci system z uczelni to na bank ma dostęp do Windows 7. Lepiej, żeby Ci dał Windows 7 niż Vistę. Chyba, że tak bardzo Cię nienawidzi, że daje Ci Vistę :)

Uprzedzę pytanie: Windows 7 z tym samym numerem seryjnym na licencji MSDNAA może działać na kilku komputerach, pod warunkiem, że są to komputery studenta :D
  • 0

Intel i5-3570K @ 4.2GHz | ASRock Z77 Extreme4 | Corsair Vengeance LP 16GB | Radeon HD7870 | Samsung 840 Pro 128GB | Samsung F3 1TB | Xonar DG | OCZ ModXStream Pro 500W
 

Duath


#9 medimi

medimi
  • Użytkownicy
  • 40 postów

Napisano 10 styczeń 2011 - 15:49

Nepal15 nie jest studentem ;P, więc nie może używać Visty dla studentów :).
dobreprogramy.pl napisał/a:

dobreprogramy.pl napisał/a:
Studenci na niektórych polskich uczelniach uzyskali już dostęp do systemu Windows Vista w ramach programu MSDN Academic Alliance (MSDN AA). Pozostałe uczelnie biorące w nim udział powinny posiadać Vistę do końca tego miesiąca.

MSDN Academic Alliance to skierowany do uczelni wyższych (prowadzących kierunki informatyczne) program pozwalający na korzystanie przez wykładowców i studentów ze sporej gamy oprogramowania firmy Microsoft. Za cenę rocznej subskrypcji w wysokości 799 euro (netto) uczelnia otrzymuje dostęp do nieograniczonej ilości licencji na między innymi większość systemów operacyjnych Windows, serwerów (m.in. SQL Server), narzędzi programistycznych Visual Studio, dokumentacji, artykułów technicznych i przykładów kodu. Jedynymi ograniczeniami w korzystaniu z oprogramowania jest to, że może być ono używane tylko w celach dydaktycznych i badawczych, przy czym instalować je mogą na domowych komputerach także studenci (tylko danego wydziału). Po zakończeniu studiów zainstalowanego oprogramowania nie trzeba usuwać, jednak nie można ponownie instalować.

W ramach programu uczelnie co miesiąc otrzymują przesyłki z aktualizacjami oprogramowania i właśnie styczniowa przesyłka zawiera Windows Vista w wersji Business. Niestety, na dzień dzisiejszy wygląda na to, że w ramach MSDN Academic Alliance nie będzie można korzystać z wersji Ultimate, a to oznacza, że studenci nie będą mieli dostępu między innymi do technologii szyfrowania dysku BitLocker i funkcjonalności Media Center.

Windows Vista w ramach MSDN AA dostępna jest w postaci jednej płyty DVD lub 5 CD w architekturach x86 i x64. Więcej informacji na temat programu MSDN AA dostępnych jest na polskich stronach firmy Microsoft.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych