Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poczta wp i onet/ podpowiedź


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kamila19

Kamila19
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 03 styczeń 2011 - 18:02

Witam wszytskich. Mam następujący problem.
Dwa lata temu założyłam 6 maili.
2 na wp resztę na onecie.
Każdy mail mial inne hasło , ale wsszytskie miały te same dane i tę samą podpowiedź do hasła. Na wszystkie podpowiedzi odpowiedziałam tak samo. Teraz mam problem. Nie pamiętam hasła do jednego z konta. Chciałabym je odzyskać, ale w tym celu muszę wpisać podpowiedź do hasła. Niestety podpowiedzi tej nie pamiętam;/
Czy mogłabym zalogować się na którykolwiek z pozostałych maili i tam odnaleźć odpowiedź jaką udzieliłam na pytanie pomocnicze ?
Wtedy mogłabym znaleźć hasło do właściwiego konta. Proszę pilnie o pomoc. Na forum lub na gg : 31658106
  • 0
Kamilka:)


#2 infor7

infor7
  • Użytkownicy
  • 115 postów

Napisano 03 styczeń 2011 - 19:11

Nie da się zobaczyć z "zewnątrz" odpowiedzi na pytanie pomocnicze jeżeli dało by się to każdy mógłby zalogować się na każde konto mailowe. Zobacz czy w ustawieniach maila jest podana odpowiedź na pytanie pomocnicze jeżeli nie to napisz do adminów z wp/onetu jeżeli uda Ci się udowodnić, że to konto jest twoje mogą Ci je oddać. BTW po co Ci tyle maili?
  • 0
Dołączona grafika

#3 Kamila19

Kamila19
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 03 styczeń 2011 - 21:01

Ja nie chcę poznać odpowiedzi na czyjeś pytanie pomocnicze :)
Chcę się najzwyczajniej w świecie zalogować za pomocą swojego hasła na jedne z kont, do którego hasło znam i zobaczyć jaką ja tam udzieliłam odpowiedx na to pytanie :)
  • 0
Kamilka:)

#4 infor7

infor7
  • Użytkownicy
  • 115 postów

Napisano 03 styczeń 2011 - 21:13

Jak ja lubię czytanie ze zrozumieniem. :) Napisałem w poprzednim poście, że z "zewnątrz" nie uda Ci się uzyskać pytania ale możesz to zrobić innym sposobem jeżeli znasz hasło do innego twojego konta.

Spróbuj wejść na konfigurację/opcje/ustawienie(czy co tam masz) konta z wp/onetu i tam zobacz czy jest napisane gdzieś o zmianie pytania pomocniczego. Pod tym powinno znajdować się stare pytanie pomocnicze.

:)
  • 0
Dołączona grafika

#5 Kamila19

Kamila19
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 03 styczeń 2011 - 21:50

Przepraszam, niedoczytałam. No niestety jak wchodzę w ustawienia konta, to widze tylko pytanie z podpowiedzią. Ale odpowiedzi nie ma nigdzie ;/
I jest możliwość zmiany pytania pomocniczego , ale mimo to starej odpowiedzi na pytanie nigdzie nie widać.
  • 0
Kamilka:)

#6 infor7

infor7
  • Użytkownicy
  • 115 postów

Napisano 04 styczeń 2011 - 17:03

Znalazłem program do łamania haseł.
http://www.ehaker.co...rywww-wiecej/2/
Program może złamać hasło ale nie musi. Jeśli na skrzynce jest hasło typu "sahbshdf' to nie uda mu się. Jeżeli hasłem jest jakiś wyraz np. "jabłko" to może mu się udać je złamać.
Tu jest jakiś tutorial jak obsługiwać program http://komputery.spr...haslo-do-poczty
Mam nadzieję, że udało mi się pomóc. :)
  • 0
Dołączona grafika


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych