Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prośba o pomoc w wyborze pamięci


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 szwedi

szwedi
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 29 wrzesień 2008 - 01:13

Witam serdecznie,

Od dłuższego czasu przymierzam się do zakupu 4-gigabajtowego zestawu pamięci. Obecnie w moim komputerze znajdują się dwa, 1-gigabajtowe moduły marki GeIL, które nigdy nie sprawiły żadnego problemu.

Chciałbym zatem pozostać przy obecnej firmie produkującej pamięci. Niestety, kompletnie nie wiem na jakie moduły się zdecydować. Wybrałem zatem najszybsze - 1066MHz 5-5-5-15 - z serii EVO ONE (wyglądają zachęcająco).

Proszę Was zatem o opinie dot. pamięci GeIL 1066MHz 2x 2GB 5-5-5-15 EVO ONE oraz o opinie dot. samej marki GeIL. Co sądzicie o owych pamięciach oraz producencie? Warto?

Z góry serdecznie dziękuję za wszystkie odpowiedzi! :-)

Pozdrawiam,
Szwedi
  • 0


#2 Mateusz

Mateusz

    Redaktor naczelny

  • Administratorzy
  • 1541 postów

Napisano 29 wrzesień 2008 - 18:01

Warto :) Chyba, że na OC Ci zależy xD
  • 0
Dołącz PCFoster.pl na Facebooku: http://www.facebook.com/pcfosterpl :) Zapraszamy!

#3 Bulko

Bulko
  • Użytkownicy
  • 43 postów

Napisano 29 wrzesień 2008 - 18:02

Z tego co mi wiadomo, to najlepszą i najbardziej niezawodną marką pamięci RAM jest GoodRam. Za to w/w nazwa firmy nic mi nie mówi, szczerze to nawet o niej nie słyszałem, aczkolwiek nie będę komentował, bo nie używałem pamięci w/w marki. :)
  • 0
sZale??stO .!

#4 Karbon

Karbon
  • Użytkownicy
  • 9 postów

Napisano 30 wrzesień 2008 - 11:45

A po co Ci 1066 MHz? Kup lepiej Kingstone'a 800 MHz z timingami 4-4-4-12, czyli CL4. Różnice między 1066 a 800 MHz zobaczysz tylko w benchmarkach, a na codzień nie ma różnicy żadnej.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych