Skocz do zawartości


Zdjęcie

dobry laptop


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 adrianaa

adrianaa
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 11 grudzień 2010 - 12:19

Cześć, chciałabym kupić sobie laptopa i szukam informacji na ten temat.
Jaka firma jest najlepsza? Jakie parametry? Który model polecacie?

Na tym laptopie chciałabym mieć dużo miejsca, bo będę na nim przechowywała zdjęcia, a mam ich mnóstwo.
Chciałabym, żeby był solidnie wykonany, a nie, tak jak w niektórych, żeby pękała obudowa po tygodniu.

Zastanawiałam się nad Apple Macbook, ale jest trochę drogi. Co o nim myślicie? Warty swojej ceny? Który model polecacie?
  • 0


#2 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 11 grudzień 2010 - 13:08

Podaj fundusze przeznaczone na zakup.
  • 0

#3 adrianaa

adrianaa
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 11 grudzień 2010 - 13:50

nie mam określonej kwoty. nie chce jakiegoś za 7 tyś, ale za 1.5 też nie :/ jak będę miała dobrego kandydata to się dogadam z tatą i kupie xD
  • 0

#4 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 11 grudzień 2010 - 19:05

No to może coś takiego:
http://www.skapiec.p.../17/comp/805874
Nie jest bardzo drogi, a ma 1000 gb miejca na dysku.
Pozatym 17 calowy ekran, 4 gb pamięci i niezły procesor. (wg mnie)
Gdyby wypowiedział się tutaj ktoś, kto miał styczność z tym sprzętem byłoby wspaniale.
  • 0

#5 PROAC

PROAC
  • Użytkownicy
  • 14 postów

Napisano 11 grudzień 2010 - 19:56

Jest tylko jedna firma,do której nikt nigdy nie będzie miał żadnego ale - Apple.
Rozpiętość cenowa jest bardzo duża,polecam ci tylko tej firmy laptopy.
Sam jestem właścicielem takiego i mogę śmiało napisać - nie ma lepszego wyboru.
Pozdrawiam.
  • 0

#6 adrianaa

adrianaa
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 11 grudzień 2010 - 20:26

a jakiś konkretny model polecasz? słyszałam coś o macbook pro? dobry wybór?
  • 0

#7 aim92

aim92
  • Użytkownicy
  • 1502 postów

Napisano 11 grudzień 2010 - 21:19

Mnie osobiście nie widzi się opcja kupienia laptopa apple z prostej przyczyny. Po co mam płacić 2x więcej tylko i wyłącznie za logo apple? W cenie macbooka pro (allegro od 3600zł) wolałbym kupić MSI GX640. Tylko sądzę, że potencjał tego 2 laptopa byłby nie wykorzystany.
  • 0

#8 seqqes

seqqes
  • Użytkownicy
  • 660 postów

Napisano 11 grudzień 2010 - 21:30

Nie bierz mac'a... to największe zło na świecie... One są drogie... mają słabe parametry i masakrycznie wkurzający system...
Taki jak Miodek napisał jest całkiem spoko, albo takie:
http://www.skapiec.p...17/comp/1463633
http://www.skapiec.p...17/comp/1502695
http://www.skapiec.p...17/comp/1369365
  • 0

#9 morticore

morticore
  • Użytkownicy
  • 292 postów

Napisano 12 grudzień 2010 - 11:08

Jest tylko jedna firma,do której nikt nigdy nie będzie miał żadnego ale - Apple.

Chyba padnę ze śmiechu ;D Miałem styczność ze sprzętem Apple'a (nie chodzi tylko o mojego iPoda)i jakościowo jest świetny, ale nie za tę cenę. Zwłaszcza, że przesiadka z Windowsa na Mac OS X może być bolesna...
  • 0

#10 adrianaa

adrianaa
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 19 grudzień 2010 - 22:06

to może warto zainwestować? skoro jest świetny jakościowo?
  • 0

#11 seqqes

seqqes
  • Użytkownicy
  • 660 postów

Napisano 19 grudzień 2010 - 23:44

Myślę, że nie warto wydawać więcej pieniędzy na laptopa który ma trochę lepszej jakości plastik na obudowie. Inne marki też produkują dobre jakościowo laptopy. Apple nie wiadomo za co się tak ceni... system mają beznadziejny... parametry zazwyczaj to samo. Nie polecam produktów Apple
  • 0

#12 bartifka

bartifka
  • Użytkownicy
  • 92 postów

Napisano 20 grudzień 2010 - 09:03

Laptopy Msi, Asusa też są bardzo dobrej jakości i mają dobry stosunek jakości, wydajności do ceny, nie płacisz dodatkowo kliku tysięcy za markę, mimo iż są to bardzo dobre firmy zajmujące się sprzętem komputerowym od wielu lat. Płyty główne tych producentów do pc są zawsze w czołówce, co może poświadczyć o dobrej jakości produktów. Tak naprawdę to za pancernego laptopa możesz zapłacić mniej niż za wiele laptopów apple. (tak żeby uświadomić ci, że kupując produkty apple jakieś 30% ceny to płacisz za markę, jeśli nie więcej)
  • 0
Dołączona grafika

#13 PROAC

PROAC
  • Użytkownicy
  • 14 postów

Napisano 20 grudzień 2010 - 14:36

Jestem śmieszny? Ciekawe jak tragiczna może być przesiadka z Win na Mac Os,skoro ten drugi jest o wiele prostszy i bardziej intuicyjny [potwierdzony wielokrotnie testami].Seqqes - przesiadka była bolesna??? Moja wife "obcykała" go raptem....w 20 minut?? Jak dla kobiety prostota,komfort i obsługa nie ma sobie równych.Sama zaznaczyła,ze ma to być do zdjęć,a nie do testów grafiki,czy wydajności w grach.Kobiety uwielbiają co wygląda,nie psuje się i daje radochę z prostoty użytkowania.Moja kobieta ma Apple z serii Air -sprawdza tylko pocztę,ogląda zdjęcia,odbierze pocztę czy obejrzy film,to wszystko. i jest nim zachwycona.A to ,że parametry słabe? Rozpiętość cenowa i sprzętowa jest ogromna,do wyboru i do koloru.Nie bronie,nie polecam,podaje to,co ja uważam swoim subiektywnym zdaniem za super i używam od lat [nie tylko sam :)] .Kogo stać,to może się cieszyć,kogo nie stać to proponuje inne jakże sprawdzone marki.Pozdrawiam.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych