Skocz do zawartości


Zdjęcie

strona o piłce nożnej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wojtas21

Wojtas21
  • Użytkownicy
  • 10 postów

Napisano 24 listopad 2010 - 19:44

Zapraszam na moją stronę wszystkich którzy interesują się piłką nożna na moją stronę www.football.npx.pl Strona narazie jest skromniutka ale to przez brak czasu napewno w najbliższej przyszłości powstanie liga typerów i wiele innych top będzie niespodzianka a więc zapraszam wszystkich.
Zapraszam również tych którzy chcieli by ze mną współpracować moj kontakt wojciech12326@gmail.com lub nr gg: 23294070 lub nr tel.500513903 narazie była by to pomoc nieodpłatna ale gdyby strona się rozrosła to kot wie.
  • 0


#2 Mesmerize

Mesmerize
  • Użytkownicy
  • 602 postów

Napisano 24 listopad 2010 - 21:32

Pytałem mojego kota i on nie wie ;)
  • 0
"Nie chcę być bardziej, ani mniej zapamiętany, niż drzewo przy drodze." - S.T.
Dołączona grafika

#3 Duath

Duath
  • Redaktorzy
  • 2117 postów
  • Lokalizacja404

Napisano 25 listopad 2010 - 16:27

Cytaty ze strony:

"Nie samowity wyczyn tego zawodnika w meczu Inter Milan vs Chievo zakończył się dość groźnie gdy ETO wbiegł na zawodnika drużyny przeciwnej i wzioł go z byka myślę że pewnie chciał sobie zdobyć sławę jak zawodnik Zidan gdzie postąpił podobnie ale nie tędy droga panowie oj nie tędy.Zresztą sami zobaczcie"


"15 kolejeczka tuż przed nami ten weekend będzie fascynująca a zaczyna się meczem CRACOVIA VS GKS myślę że w tym meczu szanse nie są z byt wyrównane ale kto wie może CRACOVIA się zrehabilituje i wreszcie zdobędzie chociaż punkcik??Kto wie"



"Czy LEGIA wygra z POLONIĄ B. a to może właśnie POLONIA zejdzie ze sceny zwycięska a może obie drużyny będą się dzielić po punkciku to będzie fascynująca rozgrywka".


Błędy ortograficzne, interpunkcji nie ma tutaj w ogóle. Tego jest więcej, ale nie ogarnąłem już. Jeśli dodajesz newsy to z jakiegoś panelu administratora to zainstaluj sobie spellchecker albo pisz teksty w wordzie i przenoś je na WWW. Newsy czyta się tragicznie. Nie wiadomo gdzie jest koniec zdania jednego i początek drugiego... Tworząc stronę mogłeś zaopatrzyć się w szatę graficzną własnego wykonania. Brak innowacyjności wpłynie niekorzystnie na przyszłość strony.

Nie chcę być upierdliwy ale powinieneś przemyśleć cały koncept strony. Tytuł strony też zmień. Najlepsza strona ... itp itd. Wymyśl coś bardziej oryginalnego.
  • 0

Intel i5-3570K @ 4.2GHz | ASRock Z77 Extreme4 | Corsair Vengeance LP 16GB | Radeon HD7870 | Samsung 840 Pro 128GB | Samsung F3 1TB | Xonar DG | OCZ ModXStream Pro 500W
 

Duath


#4 wolski

wolski
  • Użytkownicy
  • 1026 postów

Napisano 08 grudzień 2021 - 19:14

Samych stron związanych z piłką nożną jest całkiem sporo i moim zdaniem w głównej mierze to dzieciaki uwielbiają w nią najbardziej grać. Z całą pewnością świetnym rozwiązaniem jest wysłanie młodzieży na obóz treningowy od https://soccerskills.pl/pl/ i właśnie to na nim będą mogły trenować piłkę nożną z najlepszymi.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych