Skocz do zawartości


Zdjęcie

Opinie i odczucia na temat PSP


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Adamus

Adamus
  • Użytkownicy
  • 20 postów

Napisano 29 październik 2010 - 12:35

co myślicie o Play Station Portable? Według mnie świetne rozwiązanie dla wszystkich fanów PS :( plus za to, że można je mieć ze sobą wszędzie, ma wi-fi, można oglądać filmy i a w czasie grania łączyć się z innym użytkownikiem siedzącym obok.
  • 0


#2 Mateusz

Mateusz

    Redaktor naczelny

  • Administratorzy
  • 1541 postów

Napisano 01 listopad 2010 - 09:26

Niestety szybko się nudzi...
W innych krajach dużo popularniejsze jest Nintendo DS.
  • 0
Dołącz PCFoster.pl na Facebooku: http://www.facebook.com/pcfosterpl :) Zapraszamy!

#3 Maciekgregor

Maciekgregor
  • Użytkownicy
  • 40 postów

Napisano 07 listopad 2010 - 16:01

psp jest spoko ale niestety trzeba przerobic wtedy działa o wiele wiecej aplikacji bardzo ciekawych i ostro wciągających :D
  • 0

#4 aim92

aim92
  • Użytkownicy
  • 1502 postów

Napisano 07 listopad 2010 - 18:04

Tak jak napisał Mateusz psp szybko się nudzi. Ja sam je sprzedałem bo nie było fajnych tytułów w jakie można było zagrać.
  • 0

#5 Brist

Brist
  • Użytkownicy
  • 20 postów

Napisano 10 listopad 2010 - 20:16

Teraz już chyba się nie opłaca w PSP inwestować, nadchodzi przecież PSP2 :D
  • 0

#6 mate57

mate57
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 19 kwiecień 2011 - 19:37

Teraz jakieś nowe PSP wyszło to ze sliderem :letssin:
  • 0

#7 lola21

lola21
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 24 kwiecień 2011 - 22:40

Psp 3004 Slim & Lite Najnowszy model istniejący na rynku + najnowsze oprogramowanie|Skład zestawu: Konsola PSP, ładowarka, 2 oryginalne gry+ GRATIS PRINCE OF PERSIA PIASKI CZASU NA KARCIE! Karta 2GB, dokumenty, GWARANCJA=450zł PILNIE!
gg: 4810288
  • 0

#8 SilverMan

SilverMan
  • Użytkownicy
  • 39 postów

Napisano 30 kwiecień 2011 - 19:27

PSP nie znalazło za specjalnie uznania w moich oczach
  • 0

#9 kluska

kluska
  • Użytkownicy
  • 21 postów

Napisano 15 czerwiec 2011 - 11:43

Ostatnio pożyczyliśmy od znajomych i fajnie mi się na tym grało :D Na wyjazd wakacyjny jak znalazł
  • 0

#10 krzysiekk3_3

krzysiekk3_3
  • Użytkownicy
  • 61 postów

Napisano 17 czerwiec 2011 - 20:21

Też nie dawno miałem przyjemność pobawić się PSP, fajna zabawka, w sam raz na nudne wypady, wieczory. Jeśli ma się co robić na PSP to nudy nie zaznamy.
  • 0

#11 matstu

matstu
  • Użytkownicy
  • 69 postów
  • LokalizacjaNiepołomice

Napisano 19 czerwiec 2011 - 13:41

Teraz tej konsoli nie ma co kupować. Po premierze PS Vita, które będzie nieporównywalnie lepsze, PSP całkowicie odejdzie do lamusa.
  • 0
Pozdrawiam :>

#12 kluska

kluska
  • Użytkownicy
  • 21 postów

Napisano 20 czerwiec 2011 - 13:55

oj tam, przynajmniej będzie tanie :D ;)
  • 0

#13 WenQ

WenQ
  • Użytkownicy
  • 50 postów
  • LokalizacjaRybnik

Napisano 20 czerwiec 2011 - 14:28

Szczerze mówić, PSP to fajna rzecz, o ile masz przeróbkę ;). Masz zawsze przy sobie filmy, gry, muzykę, to co potrzebujesz ;). Kupiłem sobie osobiście PSP parę dni temu, i jakoś nie żałuję :) Wystarczy mieć dobre stronki do gierek, filmów itp. :D Osobiście polecam!
  • 0
Sygnatura edytowana. Powód: niezgodna z regulaminem forum. - Duath

#14 amantee32

amantee32
  • Użytkownicy
  • 30 postów

Napisano 27 czerwiec 2011 - 21:00

Ja też mam przerobione PSP, wyhaczyłem tanio na Allegro.
Jedyny mankament to rozdzielczość :P Jestem przyzwyczajony do ekranów min. 17 cali ;D A tu w PSP taki malutki, no ale fajna rzecz, filmy, gry pod ręką jak to kolega wyżej napisał. Warto w to zainwestować, nie jest to taka nowość, no ale co tam ^^
  • 0

#15 piotrek13

piotrek13
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 26 luty 2012 - 15:35

PSP mam od kilku lat. A co myślicie o PS Vita które miało swoją europejską premierę w lutym. Czy opłaca się ja kupić, czy poczekać aż ceny spadną. Jakie są wasze odczucia związane z nowym produktem sony. A może ktoś z was ma w posiadaniu już PS vita i podzieli się swoimi odczuciami.
  • 0

#16 QuickSnake_pl

QuickSnake_pl
  • Użytkownicy
  • 44 postów

Napisano 02 luty 2013 - 13:30

Dla mnie to fajna zabawka,ale na krótką chwilę,np podczas podróży. Bo tak na co dzień to zdecydowanie lepsza będzie zwykła,stacjonarna konsola PS3.
  • 0
www.quicksnake.pl - hosting.

#17 passet

passet
  • Użytkownicy
  • 33 postów

Napisano 07 luty 2013 - 10:42

Osobiście, kiedy jeszcze byłem w szkole posiadałem PSP - młócenie z kolegą w tekkena pod ławką to do dzisiaj fajnie wspomnienie;D Na nudnych wykładach też się sprawdzało, ale już nie aż tak, bo nikt inny PSP nie miał, a single już nie był taki super extra... zresztą multi też bez kogoś, kto grał koło Ciebie.

Osobiście uważam handledy za dobre urządzenia, ale faktycznie dość szybko potrafią się znudzić na codzień. Teraz ich opcje w dużej mierze przejęły smarty i tablety, ale ja do dzisiaj fajnie wspominam fakt, że God of Wara (tego na PSP) przeszedłem w trakcie jeżdżenia tramwajem na treningi;D

Do innych rzeczy PSP nadawało się średnio - muzyki na nim nie posłuchałem, parę filmów w podróży obejrzałem i to w zasadzie na tyle.

Natomaist PS Vitę miał mój znajomy - pobawiłem się chwilę i postukałem się w czoło, że tyle za nią zapłacił;D Zapewne wynikało to z faktu, że on nigdy wcześniej nie mial żadnej konsoli przenośnej, więc był zajarany bardzo. Ja teraz preferuję sprzęt stacjonarny.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych