Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lineage II


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Indyk

Indyk
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 26 kwiecień 2007 - 13:55

jak ktos gra w Lineage'a to wie ze dopiero co na oficiala weszlo c5 i tak jest duzo nowosci . Cancel sleep i inne rzeczy magikow robia sia 6sek... a juz probuja robic C6??!! dinozaury zaproszenia do pvp nowe klasy,rasy? Lol ich juz szczerze poj******.
Aczkolwiek na pirackie servery szybko nie wejdzie c5(naszczescie jak dla mnie bo gram sorcerserem). :) puki co trzeba grac xD.

Pozdrowienia :)
  • 0


#2 Mateusz

Mateusz

    Redaktor naczelny

  • Administratorzy
  • 1541 postów

Napisano 26 kwiecień 2007 - 18:04

Ja nie gram i pewnie ktos z tego forum również nie, wiec proszę powiedz nam co to jest wogóle Lineage II i z czym to sie je :roll: ?
  • 0
Dołącz PCFoster.pl na Facebooku: http://www.facebook.com/pcfosterpl :) Zapraszamy!

#3 Indyk

Indyk
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 27 kwiecień 2007 - 19:01

Lineage II(www.lineage2.com). Jest to gra RPG mozna powiedziec diablo polaczone z gothiciem. Jest 5 ras. Ludzie,Elfy,Mroczne Ellfy,Krasnale,Orki. kazda rasa ma swoje statusy. Sa tez klasy. Dzieli sie je na tankerow, sztyleciarzy,magow, i wiele wiele innych nie chce mi sie wymieniac ;). Jest to gra 3D. Zaczyna sie gre od 1lvl co 5lvl(mag 7) go 20 sa skile(czary, ataki). Potem Od 20 zmienia sie profesie... wtedy wojownik ma skilel co4lvl mag co 5lvli. Jak sie dobijia do 40 robi sie nastepna profesie juz bardzo rozwinietą, wtedy wojownik ma skille co 3lvl a mag co 4 tak do 56lvl wtedy maja rowno skille co 2lvl. Wtedy sie gra do 76 i sie robi ostaztnia profesie. Jest tam duzo rozrywki, takich jak siege(podbijianie zamkow przez clany) sa Clany(grupa ludzi ktora sobie pomaga) PvP(player vs player ludzie sie bija kto wygra dostaje punkt pvp) pk (player killer, pkuje sie graczy lecz mozna zgubic rzeczy. Zapraszam do Grania w Lineage II, sa servery oficialne (za ktore sie placi) i piraty(nie trzeba placic lecz sa nieraz lecz rzadko bledy) ja gram na pirackim. Zapraszam na servder gdzie ja gram. www.dragon-network.net

Pozdrawiam :roll:
P.s jak ktos chce jeszcze cos wiedziec lub porady pisac ;))
  • 0

#4 kamol77

kamol77
  • Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 29 kwiecień 2007 - 12:10

Indyk, ja też gram w L2 tyle że na serwerze Elite. Kurcze strasznie sie napaliłem na tego Interlude :roll: Z tego co wiem to jedynym prywatnym serwerem gdzie już jest c6 jest grecki dragon.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych