Skocz do zawartości


Zdjęcie

Program do faktur !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#1 makrup80

makrup80
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 25 październik 2010 - 07:57

Witam. Prosze was o pomoc poniewaz otworzyłem niedawno firmę i szukam naprawdę prostego programu do wystawiania faktur. Korzysta ktoś z takiego oprogramowania ?
  • 0


#2 Mesmerize

Mesmerize
  • Użytkownicy
  • 602 postów

Napisano 25 październik 2010 - 08:44

Ile chcesz wydać na program?
  • 0
"Nie chcę być bardziej, ani mniej zapamiętany, niż drzewo przy drodze." - S.T.
Dołączona grafika

#3 makrup80

makrup80
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 26 październik 2010 - 07:59

Powiem Ci szczerze, że pienądze nie grają aż takiej roli. Poprostu ma być dobry i prosty. Bez zbędnych skomplikowanych funkcji.
  • 0

#4 Mesmerize

Mesmerize
  • Użytkownicy
  • 602 postów

Napisano 26 październik 2010 - 09:00

To jaki program będzie najlepszy zależy głównie od tego, jaki typ działalności Pan prowadzi i jakich funkcjonalności potrzebuje. Proszę pobrać demo Comarch OPT!MA - to dobry i uniwersalny program.
  • 0
"Nie chcę być bardziej, ani mniej zapamiętany, niż drzewo przy drodze." - S.T.
Dołączona grafika

#5 danielkar25

danielkar25
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 27 październik 2010 - 12:18

Osobiście w swojej firmie używam programu Faktura VAT 2010 STANDARD, ale jak szukasz na prawdę prostego programu to zajrzyj na ... i poczytaj o Faktura VAT 2010 START. Jak chcesz wystawiać tylko dokumenty takie jak VAT, paragony czy rachunki to będzie to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. Pozdrawiam.


  • 0

#6 Tom78

Tom78
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 10 listopad 2010 - 10:04

Ja używam w firmie internetowy program ] . Fajne jest w nim to, że oprócz samego wystawiania faktur, mogę nadawać różne uprawnienia księgowej. Ona wystawia faktury, a ja tylko klikam "akceptuj" smile.gif


  • 0

#7 bartek0483

bartek0483
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 14 listopad 2010 - 16:25

Ja w swojej firmie używam programu Pakiet Przedsiębiorcy - Faktura VAT. Jest prosty i przyjazny. Do małej firmy nie znam lepszego softu chociaż przetestowałem różne. Można go pobrać stąd:


  • 0

#8 bond009

bond009
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 26 styczeń 2011 - 17:39

Ja korzystam z [u - to darmowy i prosty program do wystawiania faktur online. Posiada bazę kontrahentów, produktów oraz logo firmy na fakturze, mi w zupełności wystarcza...


  • 0

#9 Agalbn

Agalbn
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 15 kwiecień 2011 - 10:37


Witam. Prosze was o pomoc poniewaz otworzyłem niedawno firmę i szukam naprawdę prostego programu do wystawiania faktur. Korzysta ktoś z takiego oprogramowania ?

Witam
Ja od kilku lat używam Subiekta GT, jeśli nie posiadasz magazynu i chcesz tylko wystawiać mikroSubiekta.
  • 0

#10 Arab

Arab
  • Użytkownicy
  • 25 postów

Napisano 31 sierpień 2011 - 18:32

Ewentualnie jak chcesz się pobawić trochę i nie wystawiasz zbyt skomplikowanych faktur, to wystarczy zwykły arkusz kalkulacyjny :)
  • 0

#11 Daretzki

Daretzki
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 08 wrzesień 2011 - 13:33

Ja polecam Asytent Faktura z firmy h/ program jest prosty w użyciu i dodatkowo zapewnia kilka ciekawych funkcji, zwłaszcza w bogatszej wersji Biznes, chociaż na początek wersja Start jest w sam raz smile.gif


  • 0

#12 Infakt

Infakt
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 09 grudzień 2011 - 13:28

Mamy XXI wiek, wiek internetu i nowoczesności.
Teraz stosuję się aplikacje on-line, konta bankowe on-line, księgowość on-line.
Darmowe programy do faktur, a także płatne rozwiązania gdzie kurier odbieram nam dokumenty w siedzibie firmy lub domu.
  • 0

#13 100GigaRamu

100GigaRamu
  • Użytkownicy
  • 51 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 19 grudzień 2011 - 23:44

Comarch OPT!MA to dobry wybór.
  • 0

#14 Laleczka

Laleczka
  • Użytkownicy
  • 30 postów

Napisano 10 czerwiec 2013 - 15:32

Wiesz co? Może Taskbeat Ci pomoże. Korzystamy z niego głównie by zarządzać firmą, ale posiada on również funkcję fakturowania. Wypróbuj sobie.
  • 0

#15 Lexi

Lexi
  • Użytkownicy
  • 2 postów
  • LokalizacjaZąbkowice Śląskie

Napisano 04 wrzesień 2014 - 11:08

danielkar25  Potwierdzam, ja też używam tego programu w wersji Start. Prowadze firme jednoosobową i w zupełności mi wysatrcza. Koszt to ok 120 zł.
  • 0

Szafki ubraniowe BHP - Największy wybór szafek ubraniownych


#16 barbaraz.80

barbaraz.80
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 12 listopad 2014 - 09:14

Ja korzystam też z fakturowania i księgowości online, na stronce www.mojksiegowy24.pl można tam bezpłatnie korzystać z fakturowania, natomiast księgowość jest tam tania i opłacalna. Obsługa platformy jest banalnie prosta i szybka :)


  • 0

#17 Tutekk

Tutekk
  • Użytkownicy
  • 5 postów
  • LokalizacjaLubliniec

Napisano 04 marzec 2015 - 17:19

Mała księgowość z RP to koszt ok. 50zł/rok.


  • 0

#18 tritimi

tritimi
  • Użytkownicy
  • 9 postów

Napisano 10 kwiecień 2015 - 09:10

Odkąd młodzian z Kanady zrobił pierwszy soft do tego można zaobserwować niezły boom na to. ITschool nawet szkolenia wprowadził z takiego softu.


  • 0

#19 umacias

umacias
  • Użytkownicy
  • 70 postów

Napisano 21 kwiecień 2015 - 13:18

ja od siebie mogę polecić BizIn - http://www.bizin.pl/ korzystam z niego od roku i jestem bardzo zadowolony. program prostu, intuicyjny, a przy tym zawiera wszystkie potrzebne funkcje. Działa przez przeglądarkę, więc nie trzeba nic instalować, można z niego korzystać nawet na urządzeniach mobilny. do tego oferuje masowe wystawianie faktur na podstawie wzorców i masową wysyłkę e-faktur do kontrahentów bezpośrednio z systemu wraz z potwierdzeniem czasu i miejsca odbioru, co bardzo się przydaje przy dużej ilości zamówień i spokojnie sprawdzi się bez względu na rodzaj prowadzonej działalności i sposób rozliczania z Urzędem Skarbowym :)


  • 0

#20 comacom

comacom
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 02 sierpień 2015 - 11:58

To ja jeszcze dorzucę oprogramowanie enova365. Jest to system szyty na miarę, czyli rozwija się razem z przedsiębiorstwem, Na początku możemy kupić moduł faktury, w trakcie rozwoju możemy faktury rozszerzyć o moduł magazynowy czy też moduł CRM oraz księgowości.

 

Przydatne linki:

http://www.enova.pl - strona producenta
http://www.comacom.pl - strona autoryzowanego partnera enova365


  • 0

Biegam bo lubię.



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych