Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z wtyczkami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Kilus

Kilus
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 09 październik 2010 - 13:58

Witam
Mam problem z linuxem poniewaz nigdy nie uzywalem tego systemu operacyjnego. To brat go zainstalowal a ja przez pewien czas musze z niego korzystac. I mam pewne pytania.
1. Gdy probuje włączyc jakiekolwiek filmiki czy cos w tym stylu wyskakuje komunikat Missing Plug In. Czytałem na innym forum zeby zainstalowac wtyczke. Jest ona pod przegladarke Chrome. Czy to to samo co Chromium? Jeśli nie to jaką dobrze by było zainstalowac by to znikkło? Gdy wchodze na youtube po zinstalowaniu tej wtyczki juz mam komunikat abym zainstalował najnowszą wersje Flash Playera ze strony Adobe. Gdy na nia wchodzę ukazuje sie komunikat "Your Google Chrome browser already includes the latest AdobeŸ FlashŸ Player built-in." No niby jest a jej nie ma...Nie wiem co robić więc zwwracam się do was.
2. Druga sprawa to sprawa "menu". Korzystam z Ubuntu. Mój brat zainstalował kiedyś nakładkę taką ze były po lewej stronie te wszystkie rzeczy w takim duzym pasku ale on zniknał. Moge jakos włączyc inną przeglądarkę czy cos? Przez takie cos jak w windowsie "uruchom"? Jakieś skróty klawiszowe które włączają tę nakładkę? Nie mam nawet dostępu do folderów...

Dodam ze brata nie ma przez pewien czas i cięzko sie z nim skontaktować więc bardzo proszę o pomoc.
  • 0


#2 Bulko

Bulko
  • Użytkownicy
  • 43 postów

Napisano 12 październik 2010 - 19:14

Z jakiej dystrybucji Linux 'a korzystasz ?
  • 0
sZale??stO .!


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych