Skocz do zawartości


Zdjęcie

Asus czy Toshiba?


  • Zaloguj siÄ™, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 drzewumba

drzewumba
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 02 wrzesień 2010 - 09:36

Witam, na dniach mam zakupić laptopa i zawęziłem swoje poszukiwania do tych oto dwóch modeli

Toshiba

Asus

I mam w zwiÄ…zku z nimi pytanie. Otóż nie ukrywam, że bÄ™dzie to laptop do grania, może nie jakiegoÅ› hardcorowego, ale do grania i sprawa ma siÄ™ tak. Toshiba ma lepszÄ… kartÄ™ graficznÄ…, ale za to sÅ‚abszy procesor, nie znam siÄ™ na tym i chciaÅ‚bym siÄ™ dowiedzieć czy różnice miÄ™dzy AMD® Turion™ II 2,2 GHz M500, a Intel® Core™ i3 2,13 GHz 330M sÄ… tak duże żeby przeszkadzaÅ‚y w graniu. Także u znajomego widziaÅ‚em wczeÅ›niej jak graÅ‚ na laptopie marki Toshiba i po kilku godzinach grania sprzÄ™t zaczÄ…Å‚ siÄ™ przegrzewać i gra siÄ™ cięła, a sam byÅ‚em posiadaczem Asusa i nigdy siÄ™ nie przegrzewaÅ‚ zbytnio. I w zwiÄ…zku z tÄ… sprawÄ… mam pytanie czy w laptopach Toshiba jest problem z przegrzewaniem siÄ™? DziÄ™kujÄ™ i pozdrawiam.
  • 0


#2 Czechu

Czechu
  • Użytkownicy
  • 64 postów

Napisano 02 wrzesień 2010 - 17:48

Ja wybrał bym Asus'a ponieważ jak dla mnie jest to lepsza firma niż Toshiba.

Laptop, nie jest do gry. Dlatego się przegrzewa. Do gier jest wieża (komputer).
  • 0
Przepraszam , za wszystkie moje b????dne , "??mieszne" wypowiedzi lecz jestem pocz??tkuj??cy wi??c prosz?? o wyrozumia??o????.

#3 King

King
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 23 listopad 2010 - 15:30

Trochę późno, ale zostanie dla innych . Ja również uważam, że Asus jest lepszy :P mam lapa od nich od dwóch lat i nie narzekam, sprzęt chodzi bardzo dobrze. Także spokojnie mogę polecić go każdemu.
  • 0

#4 Duath

Duath
  • Redaktorzy
  • 2117 postów
  • Lokalizacja404

Napisano 23 listopad 2010 - 18:45

King jeśli chcesz sobie nabić posty zrób to przynajmniej w tematach, które zostały niedawno poruszone bądź utworzone. Przez takie odkopywanie nic dobrego nie wyniknie ;)

BTW Asus vs Toshiba -> ASUS WINS!
  • 0

Intel i5-3570K @ 4.2GHz | ASRock Z77 Extreme4 | Corsair Vengeance LP 16GB | Radeon HD7870 | Samsung 840 Pro 128GB | Samsung F3 1TB | Xonar DG | OCZ ModXStream Pro 500W
 

Duath


#5 kuba1003

kuba1003
  • Użytkownicy
  • 60 postów

Napisano 30 marzec 2011 - 15:03

Toshibe Satellite kupisz taniej, wiadomo. Tylko jest właśnie problem z tym chłodzeniem przy dużej wydajności laptopa.
Więc bardziej poleciłbym Asusa dla Ciebie.
  • 0

#6 piotrr989

piotrr989
  • Użytkownicy
  • 33 postów

Napisano 31 marzec 2011 - 08:43

Wybrał był toshibę, ze względu na pakiet socjalny w postaci Zero problemu, za ASUS, no cóż .... z dykty.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych