Skocz do zawartości


Zdjęcie

problem z płytą stworzoną we własnym zakresie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 SHINGO

SHINGO
  • Użytkownicy
  • 176 postów

Napisano 30 czerwiec 2008 - 04:29

Witam mam taki problem otóż już pisałem na forum że chciałem stworzyć własną płytę z systemem Windows XP Home Edition mam tu na myśli powyrzucać takie rzeczy jak:Messenger,Intel Explorer 7,Windows Media Player 9,Service Pack 2 itp.a nato miejsce dodać swoje oprogramowanie takie jak np:Mozilla Firefox 3,Service Pack 3,Windows Media Player 11 próbowałem to zrobić w oprogramowaniu nLite wersja 1.4.6 pasował mi programik gdyż jest w języku ojczystym i można tam to wszystko zrobić tak na wielu forach internetowych mi doradzono.Stworzyłem taką płytkę sobie według własnych upodobań.Po próbie zainstalowaniu nowego systemu ku memu zdziwieniu nic się nie zmieniło dalej był wgrany Service Pack 2,Intel Explorer 7,Windows Media Player 9,Messenger mimo iż po wejściu w płytę instalacyjną stworzoną według własnych upodobań niema tam tych programów.Może coś źle zrobiłem ale wszystko robiłem według instrukcji która była w opisie oprogramowania jak krok po kroku stworzyć taką płytę instalacyjną tu podaję link do tej instrukcji: http://www.purepc.pl/node/881?page=all jednak chyba coś schrzaniłem bo płyta jest tak skonfigurowana jak chciałem.Liczę na pomoc z waszej strony może mi ktoś podsunie pomysł co źle zrobiłem bo według mnie programik jest extra.Partycję C zawsze formatuję najwolniej jak tylko się da nigdy nie robię szybkiego formata.
  • 0
System operacyjny:
Windows 10 Pro (1607) 64bit
Płyta główna:
Asus 990FX R3.0 Sabertooth Motherboard
Procesor:
AMD FX 8320 Black Edition
Chłodzenie do procka:
Mugen Max SCMGD-1000
Dysk twardy:
Samsung 850 Pro (SSD 512 GB)
Karta graficzna:
Asus GTX 960 Strix 2 GB DDR5
Kości ram:
G.Skill DDR3 2133 MHz 4x8 GB
Nagrywarka Blu Ray :
Pioneer BDR-S09XLT
Zasilacz:
Chieftec: CFT-850G-DF
Karta przechwytująca:
Colossus 2 (model 1581) firmy: Hauppauge



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych