Skocz do zawartości


Zdjęcie

tv + kOMP


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 cados16

cados16
  • Użytkownicy
  • 18 postów

Napisano 31 lipiec 2010 - 18:05

Witam, Chciałbym aby mój komputer był podłączony do Tv i aby używać go do grania i mam do was prośbę czy ten kabel się nadaje??
KLIKNIJ TUTAJ
  • 0


#2 aim92

aim92
  • Użytkownicy
  • 1502 postów

Napisano 31 lipiec 2010 - 19:50

Jaką masz kartę graficzną (marka i model) oraz wejścia w TV?
  • 0

#3 bartolomeo

bartolomeo
  • Użytkownicy
  • 20 postów

Napisano 28 wrzesień 2010 - 14:32

Według mnie jeśli ktoś zabiera się za podłączanie kompa do telewizora, to warto zastanowić się nad zakupem jakiegoś fajnego odtwarzacza multimedialnego - taki sprzęt daje mnóstwo możliwości i bardzo ułatwia życie. Np. któreś z tych urządzeń http://www.humanmedia.pl/oferta.html?0 Można sobie fajne centrum rozrywki zorganizować za kilka stówek. I wszystko śmiga jak należy.
  • 0

#4 Duath

Duath
  • Redaktorzy
  • 2117 postów
  • Lokalizacja404

Napisano 28 wrzesień 2010 - 18:26

Witam, Chciałbym aby mój komputer był podłączony do Tv i aby używać go do grania i mam do was prośbę czy ten kabel się nadaje??
KLIKNIJ TUTAJ


Ten kabel się nadaje pod warunkiem, że masz w komputerze wyjście S-Video a w telewizorze SCART (euro).

Jeśli masz jakiś przeciętny telewizor (kineskopowy) nawet około 26" to nie będzie sensu podpinania kompa do TV. W telewizorze kineskopowym masz bardzo niskie rozdzielczości oraz kiepskie odświeżanie obrazu więc jakość obrazu wyświetlanego na telewizorze nie będzie zbyt rewelacyjna. Ale spróbować nie zaszkodzi. Być może Tobie będzie odpowiadać :D
  • 0

Intel i5-3570K @ 4.2GHz | ASRock Z77 Extreme4 | Corsair Vengeance LP 16GB | Radeon HD7870 | Samsung 840 Pro 128GB | Samsung F3 1TB | Xonar DG | OCZ ModXStream Pro 500W
 

Duath



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych