Skocz do zawartości


Zdjęcie

laptop - drgający, rozmazany obraz


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 kornchild1

kornchild1
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 11 lipiec 2010 - 19:59

Witam wszystkich forumowiczów:)
Mój problem związany z laptopem jest następujący:
Otóż zabrałem laptopa HP Pavillion na wyjazd za granicę. Podczas podróży nigdzie nim nie uderzyłem ani się nie nagrzał na słońcu bo był w torbie. Zaraz po przybyciu włączyłem go, podłączyłem do sieci. Po ok 30 minutach obraz zaczął drgać i się rozmazywać. Nie pomógł restart i zmiana rozdzielczości czy odświeżania. Do tej pory tak jest, nawet pisząc ten tekst niewiele widzę, dlatego sorry za literówki. Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu, bo bez komputera będę miał spore problemy (praktycznie zero kontaktu ze światem), a obawiam się, że to coś z taśmą do matrycy albo płytą główną:( Jeśli macie jakieś pomysły to piszcie, będę wdzięczny za każdą odpowiedźxD

dzięki z góry i pozdrawiam
  • 0


#2 StelioS

StelioS
  • Użytkownicy
  • 856 postów

Napisano 11 lipiec 2010 - 21:30

Próbowałes przeinstalowac sterowniki od karty graficznej?
W trybie awaryjnym też wystepuje ten problem?
  • 0

#3 kornchild1

kornchild1
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 12 lipiec 2010 - 18:10

W awaryjnym to samo. Obraz drga od razu po włączeniu komputera. Prawdopodobnie więc jest to wina sprzętu a nie systemu... Pozostaje mi chyba tylko odwiedzić jakis serwis komputerowy:(
  • 0

#4 StelioS

StelioS
  • Użytkownicy
  • 856 postów

Napisano 12 lipiec 2010 - 18:20

Jeżeli problem występuje od razu po włączeniu komputera to jak najbardziej jest to wina sprzętowa , jedynie co możesz jeszcze wykonać to przywrócenie ustawień BIOS.
  • 0

#5 SuperElektro

SuperElektro
  • Użytkownicy
  • 28 postów

Napisano 14 lipiec 2010 - 22:38

A możesz napisać dokładnie jaki to jest model Hp?? bo z tego co piszesz wynika,że karta graficzna jest do wymiany. Od jak dawna masz tego laptopa?? To pierwszy taki problem z nim?
  • 0
www.SuperElektro.pl- RTV, AGD, Elektronika


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych