Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kupno nowego komputera - zestaw komputerowy.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dayer

Dayer
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 06 lipiec 2010 - 15:13

Witam.
Zamierzam złożyć sprzęt i chodzi mi o Waszą pomoc czy takie podzespoły komputerowe będą ze sobą dobrze pracowały (jeśli macie jakieś propozycje na zmianę jakiegoś podzespołu nie dużym kosztem chętnie wysłucham, nie znam się dobrze na sprzęcie wybierałem ten sprzęt z rożnych stron internetowych) oraz mam do Was prośbę o dobranie wentylatora do tych podzespołów (na koszt tego komputera mogę przeznaczyć ok. 2000zł).

Płyta główna:
Asus M4A785TD-V EVO/U3S6 /AMD 785G, DDR3/ [M4A785TD-V EVO/U3S6]
lub
Asus M4A87TD EVO /AMD 870GX/ [M4A87TD EVO]

Procesor:
AMD Athlon II X4 630
lub
AMD Athlon II X4 635

Pamięć:
Kingston 4 GB HyperX (2x2GB) 1600MHz
lub
Kingston 4 GB HyperX (2x2GB) 2000MHz

Twardy dysk:
Western Digital WD7500AADS
lub
Western Digital WD8000AARS

Karta graficzna:
Twintech TT-GTS250-1GD3E-HDMI-XT
lub
Asus EAH4870/HTDI/1G

Napęd optyczny:
LG GH20NS10

Edit:

Komputer ma mi szczególnie służyć do servera który będę na nim stawiał wiec musi być szybki zapis, odczyt, itd. Ale tez by dobrze sprawował się w grach, filmach, programowaniu oraz internecie (przeglądanie stron).
Dziękuje serdecznie za wszelka pomoc.

Za wszelka pomoc serdecznie dziękuje.
  • 0


#2 SuperElektro

SuperElektro
  • Użytkownicy
  • 28 postów

Napisano 14 lipiec 2010 - 22:47

A może lepszym rozwiązaniem będzie zakup gotowego zestawu ze sklepu internetowego? W tym który przedstawiłeś brakuje mi dobrego zasilacza oraz karty graficznej. Cała reszta jest w porządku.
  • 0
www.SuperElektro.pl- RTV, AGD, Elektronika

#3 aim92

aim92
  • Użytkownicy
  • 1502 postów

Napisano 15 lipiec 2010 - 08:19

W gotowcach przeważnie jest tak, że w większości posiadają tani nie markowy zasilacz.
  • 0

#4 WingMan

WingMan
  • Użytkownicy
  • 20 postów

Napisano 15 lipiec 2010 - 08:44

Ja mam markowy HP Pavilion i nie narzekam na zasilacz. A co do twojego komputera to karta graficzna powinna być troche lepsza, jeśli chcesz na nim stawiać server.
  • 0

#5 Duath

Duath
  • Redaktorzy
  • 2117 postów
  • Lokalizacja404

Napisano 15 lipiec 2010 - 14:44

Ja mam markowy HP Pavilion i nie narzekam na zasilacz. A co do twojego komputera to karta graficzna powinna być troche lepsza, jeśli chcesz na nim stawiać server.


Chyba jesteś niepoważny? Co ma karta graficzna do servera? Chyba pomyliło Ci się z graniem, wtedy się zgodzę, choć 250/4870 jest całkiem ok...
  • 0

Intel i5-3570K @ 4.2GHz | ASRock Z77 Extreme4 | Corsair Vengeance LP 16GB | Radeon HD7870 | Samsung 840 Pro 128GB | Samsung F3 1TB | Xonar DG | OCZ ModXStream Pro 500W
 

Duath


#6 WingMan

WingMan
  • Użytkownicy
  • 20 postów

Napisano 17 lipiec 2010 - 16:25

Ja mam markowy HP Pavilion i nie narzekam na zasilacz. A co do twojego komputera to karta graficzna powinna być troche lepsza, jeśli chcesz na nim stawiać server.


Chyba jesteś niepoważny? Co ma karta graficzna do servera? Chyba pomyliło Ci się z graniem, wtedy się zgodzę, choć 250/4870 jest całkiem ok...

Ja myslałem że chce postawić server do gry. Na przkład CS czy cos takiego.
  • 0

#7 morticore

morticore
  • Użytkownicy
  • 292 postów

Napisano 17 lipiec 2010 - 18:16

Ja mam markowy HP Pavilion i nie narzekam na zasilacz. A co do twojego komputera to karta graficzna powinna być troche lepsza, jeśli chcesz na nim stawiać server.


Chyba jesteś niepoważny? Co ma karta graficzna do servera? Chyba pomyliło Ci się z graniem, wtedy się zgodzę, choć 250/4870 jest całkiem ok...

Ja myslałem że chce postawić server do gry. Na przkład CS czy cos takiego.

Jeśli kolega mówi o stawianiu serwerów, to ma na myśli dedyki raczej, nie mówiąc o tym jakiej karty potrzebuje wspomniany przez ciebie CS :P
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych