Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy ktos wie co jest odpowiedzialne za ten blad?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 dropsik_maciek

dropsik_maciek
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 12 czerwiec 2010 - 18:20

Witam, mam laptopa Benq A51E (4 lata), od jakiegos czasu zaczął mi wyskakiwac jakis błąd- nagle niebieski ekran i restartuje kompa. Po ponownym uruchomieniu wyskakuje informacja o błędzie: BCCode : c2 BCP1 : 00000003 BCP2 : 820BB6A0 BCP3 : 82711280 BCP4 : 82711240 OSVer : 5_1_2600 SP : 3_0 Product : 768_1 . Zrobilem format- NIC, zmienilem sterowniki od biosu- NIC, oddalem do naprawy- NIC, nie maja pojecia o co chodzi, a kompa nie da sie uzywac. Moze ktokolwiek wie co moze byc przyczyna tego bledu? Pozdrawiam
  • 0


#2 StelioS

StelioS
  • Użytkownicy
  • 856 postów

Napisano 13 czerwiec 2010 - 01:39

Jaki system?
Bez zainstalowanych sterowników rozumiem że problem nie występuję?Musisz sam zauważyć po którym zainstalowanym i do jakiego urządzenia pojawia się problem.Zajrzyj również w podgląd zdarzeń , możliwe że będzie jaśniejszy opis błędu.
  • 0

#3 dropsik_maciek

dropsik_maciek
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 13 czerwiec 2010 - 09:28

System to Windows XP Home SP3, watpie zeby byla to wina sterowników, poniewaz od poczatku instaluje ten sam zestaw dostarczony z urzadzeniem przy kupnie, a do tej pory nie bylo absolutnie zadnych problemów.
  • 0

#4 StelioS

StelioS
  • Użytkownicy
  • 856 postów

Napisano 13 czerwiec 2010 - 10:44

System to Windows XP Home SP3, watpie zeby byla to wina sterowników, poniewaz od poczatku instaluje ten sam zestaw dostarczony z urzadzeniem przy kupnie, a do tej pory nie bylo absolutnie zadnych problemów.

Tu nie chodzi o winne sterowniki tylko uszkodzony jakiś komponent , dla Twojej wiedzy : jeżeli sterownik nie jest zainstalowany do jakiegoś komponentu to ten komponent nie działa w pełnych swoich możliwościach ,lub w ogóle nie działa i instalacja sterownika pobudza dany komponent do życia i jeżeli jest uszkodzony to przejawia się właśnie takim problemem jaki Ty masz.
Jak tam z podglądem zdarzeń, nie napisałem sobie o tym podglądzie zdarzeń tak dla jaj więc się dostosowuj do zadawanych rad i dokładnych odpowiedzi na pytania.
Czy komputer dalej się restartuje po włączeniu?
  • 0

#5 SuperElektro

SuperElektro
  • Użytkownicy
  • 28 postów

Napisano 22 czerwiec 2010 - 10:22

Wg mnie uszkodzony jest jeden z podzespołów,ram lub płyta główna. Laptop ma już swoje lata,co było wymieniane do tej pory?
  • 0
www.SuperElektro.pl- RTV, AGD, Elektronika


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych