Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przytłaczająca ciemność


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Siara

Siara
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 27 kwiecień 2008 - 18:13

Witam!

Mam pewien problem z kamerą internetową marki NGS. Ową kamerę dostałem od brata i niestety nie posiadam do niej sterowników. Odwiedziłem stronę NGS w celu znalezienie właściwych sterów i znalazłem sterowniki do modelu Bullseye. Wydaje mi się, że te sterowniki są odpowiednie, bo moja kamerka wygląda dokładnie tak jak ta przedstawiona na rysunku i nie było tam nic wspomniane o istnieniu innych modeli tej kamery. Tak czy inaczej zainstalowałem te sterowniki (2 razy - raz z podłączoną, raz z odłączoną kamerą). Kiedy chcę obejrzeć podgląd kamery, w oknie "siebie" widzę jedynie czarny obraz. Tak samo jest, gdy rozmawiam na Skype - moi rozmówcy widzą czarny kwadrat zamiast mnie. Podobnie z robieniem zdjęć kamerą - fotka wychodzi cała czarna.

Co jeszcze mogę zrobić w tej kwestii? Czy zainstalowałem niewłaściwe sterowniki, czy może muszę tylko zmienić jakieś ustawienia? Trochę szperałem w konfiguracji, ale to nic nie pomogło. Kamera przeszła również pozytywnie test sprawności. Niestety, brat nie ma płyty ze sterownikami ani nie wie jaki jest dokładniejszy model tej kamery (jeżeli w ogóle istnieje jakiś podział na modele kamer Bullseye). Będę bardzo wdzięczny za każdą formę pomocy. Pozdrawiam.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych