Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jesteś tutaj nowy ? Przedstaw się :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mateusz

Mateusz

    Redaktor naczelny

  • Administratorzy
  • 1541 postów

Napisano 24 kwiecień 2007 - 18:48

Tutaj zamieszczamy swój krótki opis...:)
  • 0


#2 szendi

szendi
  • Użytkownicy
  • 126 postów

Napisano 24 kwiecień 2007 - 19:53

Siema!

Mam na imie Tomasz! Mieszkam nieopodal Kalisza, interesuje się informatyką, elektroniką, komórkami itp. Mam nadzieje że dobrze nam bedzie sie współpracowało.
  • 0

#3 Kal-EL

Kal-EL
  • Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 27 kwiecień 2007 - 18:22

Tak więc jestem człowiekiem :-P
Nazywam się Michał J. ale możecie mnie zwać Kal-EL. Jestem ze Szczecina. Interesue się wieloma rzeczami np: Komputery; telefony; snowboard; narty; wydobywanie ropy naftowej i konstrukcja statków 8-) jest tego więcej ale za dużo aby opowiadac.. Mam 22 lata i studiuje na Politechnice w Szczecinie.. to tyle o mnie..
  • 0
Procesor: Pentium D945 - 2x2,8GHz
Grafika: GeForce 7900GS 256MB
Ram: 1GB DDR2 667MHz
Dysk: 160GB

#4 gekon

gekon
  • Użytkownicy
  • 73 postów

Napisano 29 kwiecień 2007 - 23:33

Witam!
Moje imię to Bartek ;(. Mieszkam we Wrocławiu. Moje zainteresowania widoczne na karcie :P Cóż jeszcze mogę napisać... Mam nadzieję, że będzie nam się mile dyskutowało.
Pozdrawiam
  • 0

#5 szendi

szendi
  • Użytkownicy
  • 126 postów

Napisano 30 kwiecień 2007 - 21:32

siema docent a dokladnie to jaka miejscowość ?? ja też okolice kalisza dokładnie nowe skalmierzyce:P
  • 0
Zapraszam !!! http://www.grafikstyle.jcom.pl <-- Bo grafika jest nasz?? pasj??... Jeeli te lubisz eksperymentowa?? z grafik?? wpadnij, zarejestruj si?? ...

#6 Szyjamon

Szyjamon
  • Użytkownicy
  • 110 postów
  • LokalizacjaPleszew

Napisano 01 maj 2007 - 15:00

Szymon G. i mieszkam w miejscowosci pod Pleszewem, ktory z kolei znajduje sie 30 km od Kalisza. Interesuje sie np. informatyka i sportem (pilka nozna , narty, tenis). To tyle, pozdrawiam
Szyjamon
  • 0

#7 Rekil

Rekil
  • Użytkownicy
  • 0 postów

Napisano 03 maj 2007 - 12:39

Witam. Nazywam się Michał D. mój nick to jak widać Rekil. :> Mieszkam w małej miejscowości pomiędzy Piotrkowem Trybunalskim a Łodzią. Interesuję się głównie informatyką (hardware) i motoryzacją.
  • 0

#8 gekon

gekon
  • Użytkownicy
  • 73 postów

Napisano 29 czerwiec 2007 - 16:57

siema docent a dokladnie to jaka miejscowość ?? ja okolice kalisza dokładnie nowe skalmierzyce:P



Dokładnie to Wrocław :shock: hehe / Gdzie do szkoły śmigasz?
  • 0

#9 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 29 sierpień 2007 - 02:21

Elo

Mam na imię Bartek,Wiek 19.Mieszkam koło Katowic,
Moje zainteresowania to :Informatyka,Fotografia,Motoryzacja,Muzyka,GSM( byłem modem na jednym z forum o SE jeżeli kogoś to interesuje),psy typu Bull.

Mam nadzieję że zagoszczę tu na dłużej ,ponieważ strona mi się bardzo podoba jak i samo Forum,tylko chciałbym coś zrobić aby nabrało większego zainteresowania,ponieważ nie zasługuje na to aby było na nim tak mało osób 8-) :)

Pozdrawiam
  • 0

#10 bakerpk

bakerpk
  • Użytkownicy
  • 24 postów

Napisano 31 sierpień 2007 - 11:29

Siema. Mam na imię Marcin i mieszkam w Żninie. komputerami interesuje się od małego i próbuje cały czas pogłębiać swoją wiedzę. Moimi zainteresowaniami są: Parkour i wędkarstwo. Pozdrawiam
  • 0
www.exsite.pl

PORTAL Z WSZYSTKIM

#11 akO

akO
  • Użytkownicy
  • 130 postów

Napisano 31 sierpień 2007 - 13:16

Aż dziw, że mnie jeszcze tu nie było...


Imię: Andrzej
Nazwisko: Łakomski
Nick: ŁakO
Rocznik: 1989
Zainteresowania: Komputery, rozwijanie swoich umiejętności, gitara, motoryzacja.
Informatyka: Głównie Hardware, jak również programowanie, tworzenie stron www w HTML, PHP i ASP.Net (C# + Visual Basic), jak również zarządzanie siecią, obsługa baz danych i wiele innych. Specjalnie w tym celu chodzę do technikum w Jaworznie o profilu Technik Informatyk. (www.zsp5.jaworzno.edu.pl) Moja strona "domowa" jest w fazie tworzenia grafiki i podłączania ją pod zwykły HTML, jako że nie uśmiecha mi się płacić dużych sum za domenę z obsługą ASP.Net 2.0... Jestem również recenzentem serwisu PcFoster.pl, z czego jestem dumny :)

Pozdrawiam serdecznie wszystkich użytkowników PcFoster.pl
ŁakO
  • 0
Dołączona grafika

#12 Filip454

Filip454
  • Użytkownicy
  • 0 postów

Napisano 11 wrzesień 2007 - 23:28

Witam! Jestem Filip. Jestem starym molem komputerowym ;) Będę od dziś pisał dla was artykuły o maczkach :E
  • 0

#13 MalcolmX

MalcolmX
  • Użytkownicy
  • 66 postów

Napisano 13 wrzesień 2007 - 13:20

MalcolmX

imię: ---
zainteresowania: ---
wiek: 19
płeć: samiec dwunożny, homo sapiens
oczy: podkrążone
miejsce zamieszkania: ---
specjalne umiejętności: ---
Nałogi:
*Chemiczne: kawa
*Cywilizacyjne: No chyba komp.. a raczej to co na nim robię.

Stosunek do służby wojskowej: Uczę się.



Uwagi co do usera: Dziwny gość, zatwardziały konserwatysta w wielu dziedzinach życia. Samotnik, szczery (chyba nawet za bardzo :E ), nie wchodzę nikomu do łóżka, ani nie zaglądam do portfela (sporadycznie do swojego).

Komputery? Lubię,muszę..
Gry? Odzyskuje powoli radość z grania ^^
Fora? Czasem lubię, czasem nie - jeśli umiem to pomogę.
Ludzie? Prozium w żyłach śmiga :573:

Co do reszty, to już nie mnie oceniać i wierz mi, Tobie też nie. ; ]

(stan na dzień 13 .IX. 2007)
  • 0

#14 kiaad

kiaad
  • Użytkownicy
  • 190 postów

Napisano 20 wrzesień 2007 - 23:44

Witam wszystkich !

moj nick: kiaad
imie: marek
Zainteresowania: Komputery, Budownictwo, GRY-nextgen, motoryzacja.

pozdrawiam!
  • 0

#15 Raziel

Raziel
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 02 październik 2007 - 21:04

Heyah!!!

Ja jestem Krzychu (na forum Raziel).
Prosta ze mnie studencina z Bydgoszczy.
Uczę się informatyki w szkole i w pracy. Jestem adminem, programistą, serwisantem, trochę liznąłem baz danych (w skrócie można powiedzieć Informatyk, tzn. człowiek, który idzie wcisnąć NumLock, jak się ktoś nie może zalogować na sesję zdalną he he)

W pracy mam dużo czasu i szukam konkretnej rozrywki (i zainteresowało mnie forum). Więc jestem !!!
  • 0

#16 rasdel

rasdel
  • Użytkownicy
  • 71 postów

Napisano 18 kwiecień 2008 - 18:00

Witam,
nazywam się Dawid Jawor mieszkam w Nowym Sączu. Interesuje się mediami, linuxem, hardware.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych