Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pendrive (Uszkodzony?)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 polbi

polbi
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 25 maj 2010 - 13:04

Witam,
Jestem nowy na tym forum, szukam pomocy.
Sprawa dotyczy pendrive o malej pojemnosci bo tylko 512 MB ale interesuja mnie dane ktore sa na tym penie.
Nizej przedstawie po kolei co sie dzialo:
1. Podczas gruntownego formatowania odpialem go z portu USB gdyz zapomnialem co na nim sie znajduje, byly to wazne dla mnie dane.
2. Po odpieciu i ponownym podpieciu pendrive zostal wykrywany jako "Nieznane urzadzenie"
3. Dysk wymienny nie wyswietlal juz sie w "Moj Komputer".
4. Z nadzwyczajna zloscia rzucilem pendrivem o sciane ze spora sila i cos sie w srodku odczepilo, bo bylo slychac jak sie cos obija w srodku.
5. Po Podpiecu do USB nie bylo zadnej reakcji nawet dioda nie swiecila.
6. Postanowilem zajrzec do srodka pendrive i mala czesc ktora odpadla przulutowalem spowrotem w poprzednie miejsce.
7. Ku mojemu zaskoczeniu znow zaczal "dzialac" ale tak jak w punkcie 2 oraz 3, znow zapalila sie dioda. :)
________________________________________________________________
Podsumowujac:
Czy da rade jakos odzyskac dane z tego pendrive skoro nie pokazuje sie on w Moj Komputer? (Mechanicznie pendrive jest sprawny po rzucie oka elektronika)
Prosze o pomoc naprawde zalezy mi na odzyskaniu tych danych.

System: Win Vista
Pendrive: Canal + (:D nie wazna marka ale dane jak juz mowilem)
Mam nadzieje ze cos da sie zrobic, prosze piszcie nizej jakie macie pomysly.
Pozdrawiam!
  • 0


#2 Richter

Richter
  • Użytkownicy
  • 178 postów

Napisano 27 maj 2010 - 11:22

Jeśli go wykrywa w mój komputer to możesz dowolnym programem z tej strony potestować przy dobrym szczęsciu odzyskasz dane. Link
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#3 polbi

polbi
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 27 maj 2010 - 19:19

nie wiem czy sie dopatrzyles ale nie wykrywa go w moj komputer ;/ tylko w managerze urzadzen jako nieznane urzadzenie
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych