Skocz do zawartości


Zdjęcie

Proszę o pomoc! Problem z kartą dźwiękową.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

#41 StelioS

StelioS
  • Użytkownicy
  • 856 postów

Napisano 07 czerwiec 2010 - 19:32

postopilem tak ale niestety nic to niedalo w biosie sprawdzalem jest "AUTO" a mozliwe jest ze by byla karta zepsuta poprostu? a jak tak czy moge jakoas sobie kupic?

Pewnie że może być zepsuta , tak jak wszystko się psuje. Czy w menedżerze urządzeń nie ma żadnych znaków zapytania , ani wykrzykników?
  • 0


#42 sqnsqunik

sqnsqunik
  • Użytkownicy
  • 21 postów

Napisano 07 czerwiec 2010 - 19:46

nie ma wslasnie i nieweim co juz robic? a da sie to sparwdzic czy jest zepsuta i czy moge w takim razie kupic jakos inna i podlaczyc? a moze ten windows co mam jest jakis lipny z tego co pamietam do udanych kopi nie nalezal a i jego aktualizacje sa mocno podstarzale moze na viscie musze sporubowac?
  • 0

#43 StelioS

StelioS
  • Użytkownicy
  • 856 postów

Napisano 07 czerwiec 2010 - 19:50

A podłącz słuchawki i zobacz czy jest dźwięk.
Jeżeli masz wolne miejsce w slocie PCI to możesz sobie jakąś inną kartę dźw. kupić to nie jest duży wydatek. Jak chcesz to możesz spróbować na Viście.
  • 0

#44 sqnsqunik

sqnsqunik
  • Użytkownicy
  • 21 postów

Napisano 07 czerwiec 2010 - 19:59

Na sluchawkach tylko szum i nic wiecej jak wycisze to niema...a sprobuje jeszcze innego xp a jak s\znowu nic z tego to karte kupie tylko teraz znowu problem bo niemam zielonego pojecia jaka??? Muzyka, CS 1.6 STEAM i Filmy to jaka bys polecil?
  • 0

#45 StelioS

StelioS
  • Użytkownicy
  • 856 postów

Napisano 07 czerwiec 2010 - 20:05

karte kupie tylko teraz znowu problem bo niemam zielonego pojecia jaka??? Muzyka, CS 1.6 STEAM i Filmy to jaka bys polecil?

Oj, z tym to już nie do mnie ,załóż temat w odpowiednim dziale tam już Ci dobrze doradzą.

Jeżeli reaguje na ściszanie to może faktycznie cos nie tak z tym systemem , zainstaluj inną kopie Windy to się okaże.


PS. A przyjrzałeś się tej karcie dźwiękowej czy wszystko z nią w porządku i czy nie jest gdzieś przypadkiem odlutowana od płyty głównej lub czy nie ma jakiegoś zaczernienia w okół niej na płycie głównej w środku.
  • 0

#46 sqnsqunik

sqnsqunik
  • Użytkownicy
  • 21 postów

Napisano 07 czerwiec 2010 - 20:09

to jest zintegrowana karta z plyta!!
  • 0

#47 StelioS

StelioS
  • Użytkownicy
  • 856 postów

Napisano 07 czerwiec 2010 - 20:18

to jest zintegrowana karta z plyta!!

No przecież ja o tym wiem , tylko nie wiem o co ci teraz chodzi?
  • 0

#48 sqnsqunik

sqnsqunik
  • Użytkownicy
  • 21 postów

Napisano 07 czerwiec 2010 - 20:37

na moje oko wszystko gra robie ostatnia probe z innym windowsem vlk i inne pierdoly ma jak to niepomoze to ide plakac
  • 0

#49 panduri

panduri
  • Użytkownicy
  • 13 postów

Napisano 07 czerwiec 2010 - 20:57

I w menedżerze urządzeń nie widnieją już znaki zapytania?
Czy sterowniki do CHIPSET'u pomogły czy coś innego?

Tak, Chipset pomógł.
  • 0

#50 sqnsqunik

sqnsqunik
  • Użytkownicy
  • 21 postów

Napisano 08 czerwiec 2010 - 20:05

po przetarciu lez kupilem http://www.allegro.p...item=1065145781
teraz pytanie czy jest ktos tak dobry azeby dostarczyl mi sterowniki do tej karty pod Windows XP SP3??!!dodam ze szukalem po googlach i na stronie aczkolwiek nie potrafie sobie poradzic ze znalezienie wlasciwych!!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych