Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaki antywirus?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ravex

Ravex
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 24 luty 2010 - 22:45

Siema,

Jest to mój pierwszy raz więc jeżeli robię coś nie tak to sorki.
Chce kupić nowy komputer, ale nie wiem jaki program antywirusowy kupić aby był w pełni kompatybilny z Windows 7.
Teraz mam Viste i AVG 8.5. Fakt, miałem kilka razy trojana i sobie AVG bez problemu poradziło, ale za to zamula system i to na kilka długich godzin.
Słyszałem, że Norton 360 Version 3.0 (lub 4.0 powiedziano mi, że ten nowy, ale mieli tylko 3.0 w sklepie i nie zapytałem o jaki on gadał) nie zamula, ale czy będzie chronił przed trojanami oraz wszystkimi rockits, infections, theathers (czy jakoś tak) i na te wszystkie inne zagrożenia zamulające sprzęt lub w ogóle wchodzące.

Szwagier mówi, że Kacperski jest bardzo dobry, ale on się słabo zna na kompach.
No chce takiego który nie zamuli mi laptopa i złapie wszystko ;) No i koniecznie płatny bo przy zakupie laptopa dostanę 50 procent zniżki na antywirusy więc lepiej płatny niż za free.

Z góry THX
pozdr.
  • 0


#2 mivosh

mivosh

    Tak właśnie wyglądam ;D

  • Użytkownicy
  • 1231 postów
  • LokalizacjaKoszalin

Napisano 24 luty 2010 - 22:51

Z płatnych nie mam pojęcia, ale z darmowych polecę Avirę + Comodo Firewall. ;)
  • 0

#3 Fenris

Fenris
  • Użytkownicy
  • 350 postów

Napisano 24 luty 2010 - 23:33

Z płatnych praktycznie wszystkie lepsze są kompatybilne. Ja jak miałem siódemkę to korzystałem z Pandy i wszystko śmigało ładnie
  • 0
Intel Core2Duo E7400-2.80GHz @ 3.80GHz Pentagram Karakorum
OCZ 4GB (2x2GB) 800MHz CL4 Reaper
Asus HD4870 512MB DDR5
MSI P45 NEO-F
Tacens Sagitta LUX
Chieftec Green Angel 500W

Są dwie grupy użytkowników: Ci, którzy robią kopie zapasowe i ci, którzy zaczną robić kopie zapasowe.

#4 Mateusz

Mateusz

    Redaktor naczelny

  • Administratorzy
  • 1541 postów

Napisano 25 luty 2010 - 01:16

Norton, Panda i Kaspersky bez problemu działają na Siódemce.
  • 0
Dołącz PCFoster.pl na Facebooku: http://www.facebook.com/pcfosterpl :) Zapraszamy!

#5 Ravex

Ravex
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 25 luty 2010 - 01:33

A ogólnie to dobre są?
  • 0

#6 mave rick2288

mave rick2288
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 25 luty 2010 - 10:12

a ja polecam Eset Smart Security 4. Kiedyś korzystałem ze starszej wersji i byłem bardzo zadowolony. Teraz korzystam z darmowego microsoft security essentials jak narazie działa ok. Jakbyś chciał to akurat mam do sprzedania Eset Smart Security 4 ,bo wygrałem w konkursie a jest mi nie potrzebny.
  • 0

#7 Fenris

Fenris
  • Użytkownicy
  • 350 postów

Napisano 25 luty 2010 - 16:07

A ogólnie to dobre są?


Moim zdaniem dobre :D Zresztą to od jakiś 2 lat jest czołówka. Najlepiej zainstaluj i sprawdź jak Ci będzie działać na komputerze.
  • 0
Intel Core2Duo E7400-2.80GHz @ 3.80GHz Pentagram Karakorum
OCZ 4GB (2x2GB) 800MHz CL4 Reaper
Asus HD4870 512MB DDR5
MSI P45 NEO-F
Tacens Sagitta LUX
Chieftec Green Angel 500W

Są dwie grupy użytkowników: Ci, którzy robią kopie zapasowe i ci, którzy zaczną robić kopie zapasowe.

#8 Michal

Michal

    Michal

  • Guests
  • 1386 postów
  • LokalizacjaRybnik

Napisano 25 luty 2010 - 16:11

Proponuję przeczytać: http://pcfoster.pl/a...tware-5246.html
  • 0
Dołączona grafika
Dołącz do fanów PCFoster.pl na Facebooku. Zapraszamy!

#9 barteq

barteq
  • Użytkownicy
  • 121 postów

Napisano 26 luty 2010 - 23:14

każdy ma inne preferencje i upodobania - tak jak pisze Fenris, zainstaluj 3-4 antywirusiki i potestuj, który będzie Tobie najbardziej odpowiadał...
  • 0

#10 masder

masder
  • Użytkownicy
  • 12 postów

Napisano 07 marzec 2010 - 18:13

Siema,

Jest to mój pierwszy raz więc jeżeli robię coś nie tak to sorki.
Chce kupić nowy komputer, ale nie wiem jaki program antywirusowy kupić aby był w pełni kompatybilny z Windows 7.
Teraz mam Viste i AVG 8.5. Fakt, miałem kilka razy trojana i sobie AVG bez problemu poradziło, ale za to zamula system i to na kilka długich godzin.
Słyszałem, że Norton 360 Version 3.0 (lub 4.0 powiedziano mi, że ten nowy, ale mieli tylko 3.0 w sklepie i nie zapytałem o jaki on gadał) nie zamula, ale czy będzie chronił przed trojanami oraz wszystkimi rockits, infections, theathers (czy jakoś tak) i na te wszystkie inne zagrożenia zamulające sprzęt lub w ogóle wchodzące.

Szwagier mówi, że Kacperski jest bardzo dobry, ale on się słabo zna na kompach.
No chce takiego który nie zamuli mi laptopa i złapie wszystko :( No i koniecznie płatny bo przy zakupie laptopa dostanę 50 procent zniżki na antywirusy więc lepiej płatny niż za free.

Z góry THX
pozdr.


ja mam w7 i korzystam z F-Secure'a IS 2010. bardzo fajny i tani program. jak masz jeszcze 50% taniej to wogole darmo ;pp ostatnio czytałem w Komputer Świat, że jest najszybszym AV. i faktycznie. nie wpływa na pracę kompa. z wirusami też sobie dobrze radzi. także polecam :(
  • 0

#11 barteq

barteq
  • Użytkownicy
  • 121 postów

Napisano 18 marzec 2010 - 21:45

w nowym teście z KŚ wygrał podajrze F-secure, choć najlepiej we współpracy z W7 wypadła Panda;)
  • 0

#12 Fenris

Fenris
  • Użytkownicy
  • 350 postów

Napisano 19 marzec 2010 - 22:34

Ehhh...kolejne podpieranie się testami. Nie zainstalujesz, nie dowiesz się jak chodzi :/
  • 0
Intel Core2Duo E7400-2.80GHz @ 3.80GHz Pentagram Karakorum
OCZ 4GB (2x2GB) 800MHz CL4 Reaper
Asus HD4870 512MB DDR5
MSI P45 NEO-F
Tacens Sagitta LUX
Chieftec Green Angel 500W

Są dwie grupy użytkowników: Ci, którzy robią kopie zapasowe i ci, którzy zaczną robić kopie zapasowe.

#13 reksio

reksio
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 25 marzec 2010 - 23:55

Tez uwazam ze testy nic nie mowia, trzeba samemu zobaczyc - dla mnie najlepsza trojka to NOD, Kaspersky i Norton. Wygralem ostatnio Symanteca w konkursie Vobisu i teraz z iego korzystam. Dokladnie Norton Internet Security 2010. Smialo moge polecic
  • 0

#14 barteq

barteq
  • Użytkownicy
  • 121 postów

Napisano 29 marzec 2010 - 22:03

a jka pracuje nowy Norton??
  • 0

#15 Mateusz

Mateusz

    Redaktor naczelny

  • Administratorzy
  • 1541 postów

Napisano 30 marzec 2010 - 21:56

Bardzo dobrze :) Od wersji 2009 stał się mniej problematyczny, zabiera też mniej zasobów i wreszcie można z niego korzystać nawet na niewypasionym sprzęcie :D
  • 0
Dołącz PCFoster.pl na Facebooku: http://www.facebook.com/pcfosterpl :) Zapraszamy!

#16 barteq

barteq
  • Użytkownicy
  • 121 postów

Napisano 31 marzec 2010 - 19:56

ja pamiętam Nortona gdy mega pożerał kompa - ale za to był mega skuteczny...:D
  • 0

#17 dewot1

dewot1
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 06 kwiecień 2010 - 20:09

ja mam w7 i korzystam z F-Secure'a IS 2010. bardzo fajny i tani program. jak masz jeszcze 50% taniej to wogole darmo ;pp ostatnio czytałem w Komputer Świat, że jest najszybszym AV. i faktycznie. nie wpływa na pracę kompa. z wirusami też sobie dobrze radzi. także polecam :D


no dokładnie. też mam FSa na w7 i jestem bardzo zadowolony :P ogólnie z samego systemu jak i AV. ma dobrą heurystykę przy bardzo niskiej cenie. no i też sporo funckji.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych