Skocz do zawartości


Zdjęcie

Hmm strony za wolno sie otwieraja...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 IneedHelp

IneedHelp
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 03 luty 2008 - 12:08

Witam wszystkich ;]

Hm mam taki maly problem i mam nadzieje, ze ktos mi pomoze.
Z gory uprzedzam ze opisze to tak jak umiem, a ze na komputerach sie nie znam nie będzie to najlepszy opis ;] Jesli jednak ktos sie domysli o co chodzi bardzo prosze o pomoc.

Sprawa wyglada tak: bardzo wolno otwieraja mi sie strony internetowe, ale nie jest to kwestia tego ze mam taki wolny internet (swoja droga chyba nie da sie miec tak wolnego). 1 strona potrafi sie otwierac kilka minut ale jak po kilku sekundach dam 'zatrzymaj ' to normalnie sie otwiera ;P Nie wiem jak to do konca opisac ale kiedys juz mialam taka akcje, przyszedl jakis kolega mojego ojca, poklikal cos i normalnie wszystko chodzilo wiec to sie da zrobic... Problem w tym ze ja sama na to nie wpadne so plz help me :!: Mam nadzieje ze ktos sie domyslil o co chodzi .
  • 0


#2 kira

kira
  • Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 31 marzec 2008 - 13:22

Witam!!
W przeglądarce IE6 daj Narzędzia > Opcje internetowe > Usuń pliki cookie oraz Usuń pliki (usuń całą zawartość..).
Z jakiego połączenie korzystasz LAN, Neo czy inne?? Jak z LAN to sprawdź zakładkę Połączenia > Ustawienia sieci LAN - czy jest zaznaczona opcja "Automatycznie wykryj ustawienia" oraz czy jest odznaczona opcja "Użyj serwera proxy..".
Daj ok. Zresetuj przeglądarkę i sprawdź czy pomogło.
Pozdrawiam.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych