Skocz do zawartości

Zdjęcie

Maraqlı bir azar oyunu deyin!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Polmerg

Polmerg
  • Użytkownicy
  • 18 postów

Napisano 01 wrzesień 2024 - 17:17

Dostlar, Aviator oyunu haqqında nə düşünürsünüz? Mən bu oyunu sınamaq istəyirəm, amma əvvəlcə təcrübəsi olanlardan bir az məlumat almaq istərdim. Bu oyun doğrudanmı asılılıq yaradır? Hansı məbləğlərlə başlamaq daha yaxşı olar? Təcrübələrinizi bölüşə bilərsinizmi?

• 0

#2 Linder

Linder
  • Użytkownicy
  • 9 postów

Aviator oyunu çox maraqlı və asılılıq yaradan bir oyundur. Mən bir müddətdir bu oyunu oynayıram və öz təcrübəmi sizinlə bölüşmək istəyirəm. Oyun çox sadədir: təyyarə uçur, siz mərc edirsiniz və təyyarə düşməzdən əvvəl pulu çıxartmalısınız. Mən aviator az com saytında oynayıram və burada oyun çox rahat və sürətlidir. Məsləhətim, əvvəlcə kiçik məbləğlərlə başlamaqdır, çünki bu oyun tez asılılıq yarada bilər. Mən şəxsən, qısa müddət ərzində böyük məbləğlər qazanmışam, amma sonra bir az istirahət edib oyunu dayandırmaq yaxşı olur. Həmçinin, təyyarənin uçuşunun müxtəlif mərhələlərində mərc etməyi sınayın, bu da oyunun daha maraqlı olmasına səbəb olur. Mənim təcrübəmə görə, oyunun tempinə qapılmamaq və hər bir qərarı diqqətlə vermək vacibdir.

• 0

#3 Polmerg

Polmerg
  • Użytkownicy
  • 18 postów

Çox sağ ol, belə detallı və faydalı məsləhətlər üçün. Aviatoru sınamaq maraqlı olacaq, verdiyin tövsiyələri mütləq nəzərə alacam.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych