Skocz do zawartości


Zdjęcie

Letnia sukienka - trendy 2023


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 KajaOz

KajaOz
  • Użytkownicy
  • 154 postów

Napisano 14 marzec 2023 - 12:47

Hej, chciałabym zapytać Was trochę więcej na temat tego, gdzie warto będzie szukać sukienek, które przede wszystkim najlepiej sprawdzają się na lato i upały. Na pewno powinny być to wersje zwiewne z przyjemnego materiału i nie przylegające mocno do ciała. Jednak gdzie warto ich szukać i jakie marki szczególnie lubicie. Ogólnie zależy mi na tym, aby trochę czasu posłużyły i w której będę mogła się pięknie czuć (ogólnie szukam wariantów w żywych kolorach i wersjach kwiatowych). Pozdrawiam serdecznie i oczywiście czekam z niecierpliwością na Wasze wskazówki :)


  • 0


#2 AllaN

AllaN
  • Użytkownicy
  • 70 postów

Napisano 15 marzec 2023 - 13:35

Ja już się nie mogę doczekać kiedy w końcu będę mogła założyć sukienkę do pracy, czy wyjście na miasto. Czekam z niecierpliwością na ciepłe wiosenne dni, odnośnie samych sukienek to jeśli mają to być sukienki letnie to na pewno warto szukać propozycji luźnych, niezbyt grubych i jednocześnie żywych kolorach i kwiatowych wzorach. Jeśli lubisz mieć wybór i nie chcesz przepłacać to sprawdź jak dokładnie wygląda oferta z różnych sklepów internetowych na Allani i dopasuj rozmiar, oraz budżet bo wtedy poszukiwania oraz same zakupy na pewno pójdą dużo szybciej. Pozdrawiam, udanych zakupów i oczywiście samych pięknych sukienek :D


  • 0

#3 isabela

isabela
  • Użytkownicy
  • 928 postów

Napisano 16 marzec 2023 - 14:29

Już niedługo i w końcu będzie można zacząć nosi lekkie wiosenne sukienki


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych