Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak poprawić widoczność swojego sklepu w oczach klientów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 tert

tert
  • Użytkownicy
  • 319 postów

Napisano 31 maj 2022 - 11:54

Prowadzę swój sklep internetowy od dobrych kilku miesięcy. Raczej niszowa branża. Jednak jedno mnie w nim denerwuje.  Słaba widoczność mojego sklepu online. Prowadzę z żoną od jakiegoś czasu sklep i próbujemy trochę działać na facebooku oraz instagramie i ustawiać reklamy. Ale widoczność jest słaba.


  • 0


#2 irk39

irk39
  • Użytkownicy
  • 310 postów

Napisano 31 maj 2022 - 13:23

Ja działam samodzielnie na fb, jego algorytmy muszą się nauczyć Twoich klientów, a na to potrzeba czasu. Najlepsze efekty przynosi nie tylko dobra grafika i opis, ale też czas wyświetlania np. Miesiąc, 2 miesiące, z czasem będzie lepiej. 
Trudno jest Ci doradzić skoro nie wiemy co to za sklep, co w nim sprzedajesz oraz jaka jest grupa docelowa dla sklepu. 
 
Od siebie podpowiem, że mozesz zainteresować się video marketingiem:
 
Poczytaj sobie o tym na stronie. Zastanów się też nad skontaktowaniem się z jakąś agencją reklamy. Wycena takich usług jest darmowa a przynajmneij będziesz wiedział co mogą Ci zaproponować w tym temacie. 

  • 0

#3 wolski

wolski
  • Użytkownicy
  • 1026 postów

Napisano 06 lipiec 2022 - 15:31

Poniekąd jest sporo różnego rodzaju działań które mogą w tym przypadku pomóc, ale również fajnie jest być po prostu na bieżąco z takimi sprawami. Tak naprawdę to właśnie na stronie http://www.adept-lic...do-czego-sluzy/ doskonale wyjaśniono to czym jest lead genearion i ja jestem przekonany, że takie informacje dla wielu osób mogą być bardzo cenne.


  • 0

#4 Tymoteusz1

Tymoteusz1
  • Użytkownicy
  • 218 postów

Napisano 21 wrzesień 2022 - 19:36

Faktycznie, to temat, nad którym warto się dobrze zastanowić. Chodzi w końcu o to, by zawsze sięgać po takie działania marketingowe, które przyniosą Wam oczekiwane rezultaty. Ja czytałem na stronie https://agencjaecho....a-twojej-firmy/ więcej na temat marketingu internetowego. Nie dziwi mnie to, że dzisiaj wiele firm działa reklamowo właśnie online.  


  • 0

#5 stefanbatory

stefanbatory
  • Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 29 wrzesień 2022 - 07:28

Szukasz wiedzy dotyczącej stron internetowych? Świetnie trafiłeś https://stronyinternetowe.edu.pl


  • 0

#6 isabela

isabela
  • Użytkownicy
  • 919 postów

Napisano 25 październik 2022 - 22:28

Moim zdanie trzeba zainwestować w dobrą reklamę. :)


  • 0

#7 maslak

maslak
  • Użytkownicy
  • 10 postów

Napisano 17 grudzień 2022 - 13:10

Prowadzę swój sklep internetowy od dobrych kilku miesięcy. Raczej niszowa branża. Jednak jedno mnie w nim denerwuje.  Słaba widoczność mojego sklepu online. Prowadzę z żoną od jakiegoś czasu sklep i próbujemy trochę działać na facebooku oraz instagramie i ustawiać reklamy. Ale widoczność jest słaba.

 

Czy możesz podać adres sklepu internetowego? Będzie pewnie łatwiej coś doradzić. Być może kampanie są dobre, tylko kreacje graficzne nie wpadają w oko? Albo w drugą stronę. Nie jestem specjalistą, ale mogę coś więcej wypowiedzieć się, bazując na tym czego nauczyłem się dotychczas współpracują z Dreamlike. To agencja marketingowa w Krakowie, która świadczy usługi w sposób kompleksowy. U mnie zajmuje się częścią graficzną (kompleksowy outsourcing graficzny) oraz odpowiada za prowadzenie bloga i strony firmowej. Podpowiadali mi jak prowadziłem kampanie na Facebooku i Instagramie, co robię źle i co mogę poprawić. Może i Tobie pomogą.


  • 0

#8 Dariusz676

Dariusz676
  • Użytkownicy
  • 77 postów

Napisano 19 grudzień 2022 - 19:57

Na pewno ważne są odpowiednio prowadzone działania SEO/SEM. Jednocześnie warto pamiętać o tym, aby skutecznie dbać o wizerunek swojej firmy w sieci i tutaj może pomóc na przykład agencja iWizerunek https://www.iwizerun...o-marketingowe/ o dużym doświadczeniu, umiejętnościach i świetnych specjalistach, którzy na pewno pomogą Ci się wyróżnić na tle konkurencji. 


  • 0

#9 morell

morell
  • Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 28 grudzień 2022 - 14:54

Aby poprawić widoczność swojego sklepu w oczach klientów, należy przede wszystkim zadbać o wysoką jakość treści na stronie internetowej oraz zoptymalizować ją pod kątem wyszukiwarek internetowych. Możesz również zainwestować w prowadzenie bloga, tworzenie wysokiej jakości grafik, przeprowadzanie audytu SEO oraz optymalizację stron pod kątem wyszukiwarek. Ponadto możesz wykorzystać narzędzia, takie jak Answer The Public, SENUTO, SEMSTORM i inne, aby zwiększyć widoczność sklepu i zdobyć nowych klientów.


Użytkownik morell edytował ten post 28 grudzień 2022 - 14:54

  • 0

#10 wolski

wolski
  • Użytkownicy
  • 1026 postów

Napisano 24 maj 2023 - 16:52

Marketing internetowy może wydawać się skomplikowany, ale dzięki stronie https://pawelkasza.pl/ dowiedziałem się, jak go skutecznie wykorzystać. Paweł Kasza dzieli się tam swoją wiedzą i doświadczeniem, co bardzo mi pomogło. Dzięki niemu zrozumiałem, jak ważne jest strategiczne podejście do marketingu internetowego.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych