Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak poprawić widoczność swojego sklepu w oczach klientów

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 tert

tert
  • Użytkownicy
  • 283 postów

Napisano 31 maj 2022 - 11:54

Prowadzę swój sklep internetowy od dobrych kilku miesięcy. Raczej niszowa branża. Jednak jedno mnie w nim denerwuje.  Słaba widoczność mojego sklepu online. Prowadzę z żoną od jakiegoś czasu sklep i próbujemy trochę działać na facebooku oraz instagramie i ustawiać reklamy. Ale widoczność jest słaba.

• 0

#2 irk39

irk39
  • Użytkownicy
  • 278 postów

Napisano 31 maj 2022 - 13:23

Ja działam samodzielnie na fb, jego algorytmy muszą się nauczyć Twoich klientów, a na to potrzeba czasu. Najlepsze efekty przynosi nie tylko dobra grafika i opis, ale też czas wyświetlania np. Miesiąc, 2 miesiące, z czasem będzie lepiej. 
Trudno jest Ci doradzić skoro nie wiemy co to za sklep, co w nim sprzedajesz oraz jaka jest grupa docelowa dla sklepu. 

Od siebie podpowiem, że mozesz zainteresować się video marketingiem:

Poczytaj sobie o tym na stronie. Zastanów się też nad skontaktowaniem się z jakąś agencją reklamy. Wycena takich usług jest darmowa a przynajmneij będziesz wiedział co mogą Ci zaproponować w tym temacie. 

• 0

#3 wolski

wolski
  • Użytkownicy
  • 536 postów

Napisano 06 lipiec 2022 - 15:31

Poniekąd jest sporo różnego rodzaju działań które mogą w tym przypadku pomóc, ale również fajnie jest być po prostu na bieżąco z takimi sprawami. Tak naprawdę to właśnie na stronie http://www.adept-lic...do-czego-sluzy/ doskonale wyjaśniono to czym jest lead genearion i ja jestem przekonany, że takie informacje dla wielu osób mogą być bardzo cenne.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych