Skocz do zawartości


Zdjęcie

Macbook czy warto?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 tert

tert
  • Użytkownicy
  • 319 postów

Napisano 20 maj 2022 - 12:31

Pytam się tutaj nie o sprzęt dla siebie ale dla swojej kobiety, która chce sobie kupić macbooka. Czy warto jest się nad nim zastanowić? Może ktoś uzytkuje?
NIe do gier ale po prostu do internetu i do pracy

  • 0


#2 irk39

irk39
  • Użytkownicy
  • 310 postów

Napisano 20 maj 2022 - 13:42

Od ponad 2 lat używam MacBooka - najpierw starszego Pro, teraz nowego Air. Fantastycznie się na nim pracuje, a to jak jest „spięty” z usługami Apple i iPhonem (jeśli również się go ma) to bajka. Mega wygoda. Nie tnie, nie wywala absurdalnych błędów, nie zamula. Bateria trzyma całkiem długo. Jedyną wadą (poza ceną xD) jest brak złącz. Do dyspozycji mamy tylko dwa wejścia usb-c. Oczywiście obchodzę to adapterem, który posiada wszystkie potrzebne mi złącza, ale still to dla mnie spora wada. Sprzęt powinien mieć je wbudowane, a nie wymagać zewnętrznych rozwiązań, zwłaszcza przy takiej cenie ! Ale tak czy siak jeśli mam porównywać pracę na Macu do pracy ma Windowsie - zdecydowanie wolę Maca. Mimo, że przez pierwsze kilka dni klęłam na czym świat stoi, zanim się przyzwyczaiłam do zmiany systemu. Jeśli nie chcecie od razu inwestować takiej kasy w kupno sprzętu, polecam zastanowić sie nad wynajmem: https://imad.pl/dla_ciebie/najem 2 Imad oferuje wynajem w dobrej cenie.


  • 0

#3 isabela

isabela
  • Użytkownicy
  • 919 postów

Napisano 02 czerwiec 2022 - 22:52

Jeśli chce ktoś płacić za prestiż to jak najbardziej warto. Są sprzęty tej klasy tańsze, ale marzenia warto spełniać :D


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych