Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak mogę rozwinąć swoją działalność w Internecie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 TeddyBear

TeddyBear
  • Użytkownicy
  • 14 postów

Napisano 21 luty 2022 - 17:42

Przeczytałem wiele książek na ten temat, ale jest w nich tylko kilka wskazówek. Należy analizować rynek, obserwować konkurencję i ulepszać swój produkt. Jakich rad możesz udzielić?

• 0

#2 Foxxi

Foxxi
  • Użytkownicy
  • 11 postów

Napisano 22 luty 2022 - 09:25

Wszystkie rady, które przeczytałeś, są słuszne. Mogę jednak dać Ci jedną bardzo dobrą radę. Jeśli masz stronę internetową lub sklep internetowy, musisz przetłumaczyć ją na inne języki. Dlaczego miałbyś to robić? Aby ułatwić zamawianie z zagranicy i dlatego proponuję skorzystać z tłumacz stron

• 0

#3 WeigelP

WeigelP
  • Użytkownicy
  • 9 postów

Napisano 22 luty 2022 - 10:00

Najważniejsze jest zbadanie rynku. Musisz dokładnie wiedzieć, co będzie kupowane w innych krajach. w jakim wieku jest Twój produkt? Kim są Twoi potencjalni klienci? Musisz także sprawić, by Twoja strona była jak najprostsza i jak najbardziej przyjazna dla użytkownika.

• 0

#4 wolski

wolski
  • Użytkownicy
  • 484 postów

Napisano 25 kwiecień 2022 - 19:16

W sumie ja nie prowadzę firmy w Internecie więc również nie bardzo jestem w stanie pomóc w tym zakresie. Muszę przyznać, ze całkiem niedawno czytałem bardzo ciekawy wpis na stronie https://www.thompson...ncja-podatkowa/ i właśnie rezydencja podatkowa moim zdaniem jest czymś ważnym. Tym bardziej jeśli zamierzamy prowadzić firmę za granicami kraju.

• 0

#5 jol974

jol974
  • Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 09 czerwiec 2022 - 14:25

Czy zajmujecie się czymś takim, jak przetwarzanie faktur ? Mam w planach przejść na taką opcję online i nie ukrywam, że zastanawiam się nad tym, jak we właściwy sposób dobrać program do swoich potrzeb. Myślę, że nie powinno być z tym większego problemu, dlatego zerkam, co interesującego jest w propozycjach.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych