Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kosmetyki do włosów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 isabela

isabela
  • Użytkownicy
  • 928 postów

Napisano 13 styczeń 2022 - 20:56

Słuchajcie, tak sobie pomyślałam, że założę zupełnie nowy wątek żeby móc otworzyć tutaj temat dotyczący produktów do włosów. Wydaje mi się, że wiele forumowiczów może to zainteresować. Będziemy mieć temat do dzielenia się doświadczeniami i rekomendacjami produktów :) Ostatnio coraz więcej marek wypuszcza na rynek produkty do włosów. Ja kiedyś używałam naprawdę zaledwie jednego szamponu i odżywki, ale teraz zwracam większą uwagę na odpowiednią pielęgnację. Zależy mi na tym żeby moje włosy były w jak najlepszej kondycji dlatego uważnie dobieram produkty i staram się też od czasu do czasu testować coś nowego. Ostatnio w oko wpadły mi produkty Revlon Professional. Pierwszy raz zobaczyłam je w ofercie tej drogerii: https://www.ezebra.p...1443784054.html - Czy ktoś z Was miał może okazję je stosować? Szukam konkretnych opinii, bo zastanawiam się nad zakupem odżywki i jednego serum. Będę bardzo wdzięczna jak tylko podzielicie się swoimi odczuciami i wskazówkami.


  • 0


#2 beryl

beryl
  • Użytkownicy
  • 138 postów

Napisano 20 kwiecień 2022 - 13:59

co do kosmetyków do włosów - chyba nie ma jednego unikalnego składu, który pasowałby każdego rodzaju włosom. do tego trzeba podchodzić indywidualnie. ja jestem na etapie testowania odżywek od Anwen i póki co sobie chwalę :) świadomą pielęgnację włosów jednak trzeba poszerzyć jeszcze o akcesoria do włosów, które ich nie niszczą, tu się przydadzą na pewno opaski do włosów


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych