Skocz do zawartości


Zdjęcie

Domek dla dzieci


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 korneliusz

korneliusz
  • Użytkownicy
  • 32 postów

Napisano 07 czerwiec 2021 - 11:44

Cześć wszystkim! W tym wątku chciałbym poruszyć temat, którego do tej pory nie spotkałem na tym forum. Chodzi mi w tym momencie o domek dla dzieci. Kiedyś miałem okazję widzieć takie rozwiązanie u znajomych na działce i bardzo mi się ono wówczas spodobało. Pomyślałem sobie, że warto byłoby zakupić taką konstrukcję dla moich dzieci. Mam tutaj do was pytanie, czy ktoś z was może w ostatnim czasie stawiał taki domek we własnym ogrodzie? Przeglądając ostatnio internet, natrafiłem na rozwiązanie o nazwie OTTO. Konkretnie chodzi mi teraz o opcję widoczną na tej https://www.domki-so...l/39-dla-dzieci stronie w sieci. Bardzo przypadło ono do gustu mnie i moim dzieciom. Czy ktoś z was użytkuje już może taki domek? Jeżeli korzystacie, to montowaliście go sami, czy może korzystaliście z pomocy specjalistów? Druga sprawa, braliście razem z pokryciem, czy może bez niego? Dajcie znać, jak to u was wyglądało. Z góry dziękuję za wszystkie przydatne odpowiedzi. Pozdrawiam wszystkich użytkowników serdecznie!
 

  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych