Skocz do zawartości

Zdjęcie

W jakich sklepach kupujecie ubrania

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 irk39

irk39
  • Użytkownicy
  • 250 postów

Napisano 26 kwiecień 2021 - 08:15

Jak w temacie. W jakich sklepach obecnie warto jest kupowac ubrania ?

Czy rzeczywisćie wyższa cena to naprawdę dużo wyzsza jakość ciucha? 

• 0

#2 tert

tert
  • Użytkownicy
  • 258 postów

Napisano 26 kwiecień 2021 - 08:45

Niekoniecznie to co drozsze ma lepsza jakosc.
Co do bawelnianych koszulek polecam h&m councios (czy jakis tak,ma gruba zielona mętkę) na wyprzedazy za bawełniane podkoszulki zaplacilam kolo 10zl i mam je juz ze 3lata bez cienia uzytkowania.
Jestem studentem, kupuje rzeczy w lumpeksach-nie przeszkadza to w znajdywaniu takich o świetnej jakości.
Buty kupuje tez na wyprzedażach..Wojas w rodzinnym miescie ma malutki outlet gdzie np.skórzane buty gdzie jeden nie ma fleka sprzedaje za 100zl. Ja fleki wymieniam na inne i mam.buty w ktorych pochodze kilka.lat (bo tak sie poskladalo ze od tej firmy nigdy nic mi sie z butem.nie stało..mam takie jeszcze z gimnazujem czyki maja juz z 11lat i dalej sa dobre-tylko srednio modne xD)
Czasem tez zdaza sie jakies naprawde dobre okazje wdrozszych sklepach i wtesy da sie upolowac fajne rzeczy za nizsza cene. Nie kupilam nigdy nic za 100%ceny bo mam inne priorytety i te zaoszczedzone pieniadze wole dorzucic do podrozy czy ciekawego jedzenia.

Ubrania polecam sprawdzić sobie w Ombre https://ombre.pl/ , mają obecnie spore  promocje na ubrania.

• 0

#3 Adamila021

Adamila021
  • Użytkownicy
  • 86 postów

Napisano 10 czerwiec 2021 - 13:45

Tych w sieci nie brakuje;) Myślę, że powinniście porozglądać się po różnych miejscach jak szukacie jakiś fajnych ciuszków. Zobaczcie sobie tak może stronkę https://fashionpolsk...-kimona-damskie i ich modne ubrania, buty, a i też i wiele innych propozycji. Ja tak znalazłam przepiękne szlafroki.

• 0

#4 marchewkaa

marchewkaa
  • Użytkownicy
  • 26 postów

Napisano 25 czerwiec 2021 - 16:48

Dobrze wiedzieć.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych