Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jakie najlepsze słuchawki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 tert

tert
  • Użytkownicy
  • 319 postów

Napisano 14 kwiecień 2020 - 06:16

Panowie a jak to jest ze słuchem podczas słuchania w słuchawkach? 
 
Ktore są najbezpieczniejsze? 

  • 0


#2 irk39

irk39
  • Użytkownicy
  • 310 postów

Napisano 14 kwiecień 2020 - 06:40

Nie ma tutaj takiego znaczenia to przez jakie słuchawki słuchasz muzyki ale to jaka jest głośność słuchania muzyki przez słuchawki. Bo to własnie ma największe znaczenie.... Jeśli słuchasz ze zbyt dużą głośnością to możesz faktycznie uszkodzic sobie słuch. Ostatnio doczytałem że bardzo wiele osób obecnie ma uszkodzenia słuchu właśnie z tego powodu, ze zbyt glośno slucha muzyki w słuchawkach na co dzień.   Bardzo łątwo jest tutaj przeszarżować.
 
Jeśli czujesz, ze coś jest nie tak, polecam natomiast poszukać gabinetu badania słuchu oraz przebadać się tam... W Geers prowadzi się obecnie darmowe badania sluchu:
 
 
Powinni sprawdzić Ci tam sluch i doradzic czy coś jest nie tak.

  • 0

#3 mariusz901

mariusz901
  • Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 14 kwiecień 2020 - 10:03

Polecam przejść się do galerii handlowej i potestować różne słuchawki, np. nosząc okulary http://www.it-manual...row-wybrac.html to zupełnie inna bajka niż bez okularów.


  • 0

#4 isabela

isabela
  • Użytkownicy
  • 919 postów

Napisano 22 luty 2021 - 15:10

Ja pilnie potrzebowałam zaopatrzyć się w słuchawki do pracy zdalnej i udało mi się wybrać jeden z tych modeli: https://www.4ip.pl/s...wki-call-center Jeśli szukacie czegoś naprawdę fajnej jakości to koniecznie sprawdźcie sobie ich propozycje. Jestem przekonana, że się nie zawiedziecie :)


  • 0

#5 lucyna

lucyna
  • Użytkownicy
  • 30 postów

Napisano 31 sierpień 2021 - 12:09

ja mam audictus adrenaline 2.0 super jakość i fajna cena.


  • 0

#6 Hubik33

Hubik33
  • Użytkownicy
  • 187 postów

Napisano 01 kwiecień 2023 - 16:28

W takim razie jak szukasz naprawdę dobrej jakości słuchawek bezprzewodowych to zawsze możesz też przyjrzeć się ofercie przygotowanej przez producenta Manta, bo mają świetne modele zarówno do uprawiania sportu i gamingu. Świetnym przykładem są słuchawki bezprzewodowe kostne Manta Skeleton MBC101 z zasięgiem do 10m, klasa wodoszczelności IPX6 oraz opcją do 4 godzin w oparciu o 80% głośności


  • 0

#7 Berta11

Berta11
  • Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 12 kwiecień 2023 - 12:16

O to ta marka jeszcze istnieje? Dawno o Mancie nic nie słyszałam. Wydaje mi się że łączenie ze sobą w jednym zdaniu "naprawdę dobrej jakości słuchawek" i "Manta" to spore nadużycie:-)


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych