Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy kupujecie często w sklepach internetowych

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 tert

tert
  • Użytkownicy
  • 174 postów

Napisano 30 sierpień 2019 - 12:30

jeśli tak to w jakich i co głównie kupujecie? 

Jak oceniacie tę forme nabywania rzeczy? 

• 0

#2 irk39

irk39
  • Użytkownicy
  • 167 postów

Napisano 31 sierpień 2019 - 11:37

Kupuje od czasu do czasu. Czasami bywa, ze pare rzeczy w miesiacu, a potem nic przez kilka nastepnych;p  Wszystko zależy od tego co jest mi potrzebne Staram sie nie kupować zbędnych dupereli z których nie będe korzystał. 
najczesciej na allegro chyba, ze sprzet elektroniczny to szukam wtedy najtanszego sklepu(ale oczywiscie zaufanego) i kupuje tam, gdzie najlepsza oferta. 

Ostatnio sporo zamawiałem ubrań i butów. W sklepach stacjonarnie nie mogłem znaleźć niczego sensownego dla siebie.

Jesli szukasz klasycznego obuwia, polecam zerknąć sobie tutaj:

W sklepie maja wiele porządnych i dobrych jakościowo modeli butow. 

• 0

#3 Zamoyska

Zamoyska
  • Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 12 wrzesień 2019 - 09:30

Pewnie,sklepy internetowe są świetnie wyposażone,często możemy w nich kupić rzeczy wysokiej klasy,niepowtarzalne i nietuzinkowe.W ostatnich czasach wielu ludzi decyduje się nawet na zakupy sprzętu sportowego,co jeszcze kilka lat wcześniej było nie do pomyślenia.W sklepie https://sklep.spokey...OUTLET-665.html    dostaniemy wszystko,czego potrzebuje zarówno sportowiec początkujący jak i ten który ma już spore doświadczenie.Znajdziemy w nim i sprzęt i ubrania do uprawiania najróżniejszych dyscyplin sportowych.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych