Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mieszkanie od dewelopera

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 mpire

mpire
  • Użytkownicy
  • 338 postów

Napisano 14 marzec 2019 - 16:41

Co sądzicie o takich mieszkaniach? Chcielibyście w takie zainwestować? A może macie jakiś inny sposób na swoje mieszkanie? My na razie wszystko sobie sprawdzamy i orientujemy się w tym, co jest na rynku. Spodobały nam się najbardziej propozycje od https://vantage-sa.pl/ ze względu na fajną lokalizację we Wrocławiu.

• 0

#2 Krisiti90

Krisiti90
  • Użytkownicy
  • 11 postów

Napisano 11 czerwiec 2019 - 06:10

To nie powinna być zła inwestycja, nieruchomości raczej nie tracą na wartości, więc zawsze możecie sprzedać za tyle samo mieszkanie, a nawet i czasem dużo drożej :) Według mnie warto szukać ofert od deweloperów. Też wiadomo, że takie osiedla są już na innym poziomie. Ja tak teraz szukam takich ofert przez portal https://obido.pl/app...erwotny-krakow/ Tu bardzo łatwo jest znaleźć konkretnie interesujące was mieszkanie z rynku pierwotnego, a także i dom. Oferty są bogate w wizualizacje, zdjęcia, parametry, rzuty i opisy, to pomaga w decyzji :)

• 0

#3 WalterWhite

WalterWhite
  • Użytkownicy
  • 33 postów

Napisano 10 lipiec 2019 - 11:53

Według mnie bardzo dobrym rozwiązaniem może się okazać skorzystanie z pomocy jakiegoś biura nieruchomości. Biuro nieruchomości Wrocław zazwyczaj doskonale zna się na lokalnym rynku różnych obiektów mieszkalnych i nie tylko, więc na pewno będzie w stanie bardzo skutecznie pomóc, doradzić i zająć się wszelkimi formalnościami.

Użytkownik WalterWhite edytował ten post 10 lipiec 2019 - 11:54

• 0

#4 Tymoteusz1

Tymoteusz1
  • Użytkownicy
  • 91 postów

Napisano 05 wrzesień 2019 - 08:08

Normalna sprawa, dobry deweloper będzie w stanie zaoferować Wam o wiele bardziej rzetelną ofertę. Grunt to podejść do tego tematu z rozsądkiem i dobrze zastanowić się nad tym, co będzie dla Was najbardziej odpowiednie. Jestem przekonany, że w ten sposób będziecie w stanie dobrać dla siebie idealne mieszkanie. Przekonajcie się o tym sami.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych