Skocz do zawartości


Zdjęcie

Księgowość online


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 mpire

mpire
  • Użytkownicy
  • 338 postów

Napisano 17 styczeń 2019 - 19:20

Czy Waszym zdaniem księgowość online to naprawdę taki dobry pomysł? Nie testowałem jeszcze czegoś takiego, ale wiele znajomych, którzy prowadzą firmy polecają mi https://wfirma.pl/ Wszystko w jednym miejscu, bez wychodzenia z domu i z pomocą specjalistów w razie jakichkolwiek kłopotów.


  • 0


#2 isabela

isabela
  • Użytkownicy
  • 919 postów

Napisano 28 maj 2020 - 10:40

Teraz usługi świadczone online stają się coraz bardziej popularne. Księgowość również musi się do tego przystosować. Z tego względu warto wziąć pod uwagę dysk chmurę online. Prowadząc biuro rachunkowe zdecydowałam się na skorzystanie z oferty, którą znalazłam tutaj: https://www.fillup.p...dla-ksiegowych/ To bardzo duże usprawnienie dla biznesu.


  • 0

#3 Morni

Morni
  • Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 13 czerwiec 2020 - 08:47

Tylko ciekawe jak jest jakaś kontrola skarbowa, to czy takie wirtualne biuro rachunkowe będzie reprezentować Twoje interesy, czy sam będziesz musiał z papierami latać po urzędach?


  • 0

#4 Dariusz676

Dariusz676
  • Użytkownicy
  • 77 postów

Napisano 24 czerwiec 2023 - 18:06

Jeśli ma to być biuro rachunkowe Warszawa to możesz skontaktować się w takim przypadku z Pitcom to eksperci w dziedzinie księgowości i podatków. Warto zajrzeć na ich stronę i poznaj ich kompleksową ofertę. Zespół doświadczonych księgowych zapewni Ci profesjonalną obsługę w zakresie rozliczeń podatkowych, prowadzenia ksiąg rachunkowych i sporządzania raportów finansowych. Dzięki nim będziesz mógł skupić się na rozwoju swojego biznesu, a oni zajmą się wszystkimi sprawami finansowymi. W tym zakresie zdecydowanie liczy się terminowość, dokładność i zgodność z przepisami. Nie trać czasu na skomplikowane rozliczenia, no i nie narażaj się na dodatkowe koszty. 


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych