Skocz do zawartości


Zdjęcie

Otwarcie konta osobistego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 irk39

irk39
  • Użytkownicy
  • 310 postów

Napisano 11 styczeń 2019 - 08:57

Zamierzam w najbliższym czasie otworzyć sobie konto osobiste.

 

Doradzicie jaki bank ma dobre oferty? 


  • 0


#2 tert

tert
  • Użytkownicy
  • 319 postów

Napisano 11 styczeń 2019 - 11:02

Jak dla mnie najważniejsze jest za pośrednictwem internetowych serwisów transakcyjnych i możliwość wykonywania transakcji z własnego domu, biura czy dowolnego miejsca na świecie (urządzenia mobilne). Jeśli ta funkcjonalność jest dla ciebie ważna, sprawdź bankowe serwisy transakcyjne i dowiedz się, który z banków oferuje najwięcej pod tym względem. Dobrze jest równiez sprawdzic sobie jakie bank ma opłaty i czy nie ma warunków dla darmowego prowadzenia konta. Bo w niektorych bankach karta jest darmowa ale jedynie pod warunkiem, ze dokonasz tylu i tylu płatności. 

 

Dobre porównania kont masz w tym serwisie www.tanie-konto.pl - porównasz sobie tam warunki poszczególnych banków. 


  • 0

#3 Tymoteusz1

Tymoteusz1
  • Użytkownicy
  • 218 postów

Napisano 14 styczeń 2019 - 22:20

Normalna rzecz, jeśli chcecie otworzyć konto, to powinniście dobrze przemyśleć ten temat. Na rynku wybór jest spory, więc warto poświęcić temu chwilę. Na przykładzie takich poradników jak https://konto-w-bank...est-bank-opinie o wiele prościej będzie Wam podjąć sensowną decyzję. Przekonajcie się o tym sami.


  • 0

#4 isabela

isabela
  • Użytkownicy
  • 931 postów

Napisano 23 czerwiec 2020 - 13:10

W moim odczuciu wszystkie porady w takich kwestiach mogą być przydatne, więc warto się nimi dzielić. Ja stwierdziłam, że podam Wam stronę na której znajdziecie informacje na temat tego w jaki sposób można zamknąć konto osobiste w banku ING. Wszystkie szczegóły znajdziecie tutaj: https://www.najlepsz...g-banku-slaskim To konkretny, sprawdzony przeze mnie wpis. Może akurat przyda się komuś z Was ;)


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych