Skocz do zawartości


Zdjęcie

Najkorzystniejsze oprocentowanie lokaty


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 tert

tert
  • Użytkownicy
  • 319 postów

Napisano 24 czerwiec 2018 - 11:15

witam, poproszę o podpowiedź jakie banki proponują obecnie najkorzystniejsze oprocentowanie? dziękuje


  • 0


#2 irk39

irk39
  • Użytkownicy
  • 310 postów

Napisano 26 czerwiec 2018 - 10:16

Najlepiej będzie samodzielnie sobie to oprocentowanie porównać:

http://www.tanie-kon.../ranking-lokat/

 

Na stronie jest porównywarka lokat. Aktualnie najlepszą z lokat jest lokiata dla nowych klientów z nest banku : 4%. Niby nie jest to duże oprocentowanie ale większość banków oferuje jeszcze niższe. 

 

Na drugim miejscu jest lokata mbanku z oprocentowaniem 3.5%


  • 0

#3 opiekunnestbank

opiekunnestbank
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 24 lipiec 2018 - 17:47

witam, poproszę o podpowiedź jakie banki proponują obecnie najkorzystniejsze oprocentowanie? dziękuje

 

Szanowny Panie, Klienci Nest Banku oraz osoby nieposiadające u Nas konta bankowego mogą liczyć na kilka ofert lokat. Obecnie w Nest Banku mamy m.in. promocyjną Nest Lokatę Witaj na okres 3 lub 6 miesięcy dla Klientów Nest Banku, którzy założą u Nas konto bankowe. Lokaty dostępne są: 30 dni od otwarcia konta - lokata na 3 miesiące oraz 60 dni - lokata na 6 miesięcy. Oprocentowanie każdej z nich wynosi 4,00% w skali roku, a minimalna kwota lokaty to 1000 zł (maksymalnie aż 10 000 zł). W przypadku lokaty na 6 miesięcy, promocyjne oprocentowanie 4,00% obowiązuje w całym okresie trwania lokaty przy założeniu spełnienia określonych warunków promocji, a mianowicie wpływu wynagrodzenia na Nest Konto Klienta, w kwocie nie niższej niż 2 500,00 zł w co najmniej jednym miesiącu kalendarzowym. Po zakończeniu każdej z dwóch lokat można je odnowić na warunkach standardowej Nest Lokaty. Cała oferta lokat dostępna jest na stronie banku nestbank.pl/indywidualny/oszczednosci/lokaty.html

 

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

 

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl


  • 0

#4 isabela

isabela
  • Użytkownicy
  • 928 postów

Napisano 27 grudzień 2019 - 13:13

Generalnie nie jestem specjalistką w dziedzinie lokat, ale jakiś czas temu sama szukałam czegoś odpowiedniego dla siebie. Przebrnęłam przez całą masę ofert aż w końcu znalazłam tą, która była najbliżej moich oczekiwań. Mowa tutaj o lokacie, którą oferuje Santander Consumer Bank. Wszystkie szczegóły znalazłam na ich stronie internetowej: https://www.santande...umer.pl/lokaty/ Obecnie moja lokata ma się bardzo dobrze ;) Także jeśli rozglądacie się za czymś konkretnym to ich ofertę zdecydowanie warto wziąć pod uwagę.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych