Skocz do zawartości


Zdjęcie

Konto firmowe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 irk39

irk39
  • Użytkownicy
  • 310 postów

Napisano 02 kwiecień 2018 - 08:42

Zastanawiam się nad założeniem konta firmowego w:

nest banku

mbankku

idea banku

otwieram działalność i zastanawiam się nad tymi bankami. jakie są Wasze opinie? gdzie najłatwiej dostać limit w koncie? gdzie najłatwiej ubiegać się o kredyty? na co uważać w tych bankach? 


  • 0


#2 tert

tert
  • Użytkownicy
  • 319 postów

Napisano 03 kwiecień 2018 - 07:53

Z tego co wiem to limit jest na kazdym koncie. Jednak nie wiem jak jest z opłatami.... Najtańsze jest zdecydowanie konto w nest banku.Chociaz wydaje mi się,ze wygodniejsze w obsłudze jest konto w mbanku. Idea banku nie polecam z racji wielu dodatkowych opłat.

 

Na stronie jest ranking:

http://www.tanie-kon...kont-firmowych/

Konto w nest banku jest aktualnie na 1 miejscu


  • 0

#3 opiekunnestbank

opiekunnestbank
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 09 kwiecień 2018 - 19:16

Zastanawiam się nad założeniem konta firmowego w:

nest banku

mbankku

idea banku

otwieram działalność i zastanawiam się nad tymi bankami. jakie są Wasze opinie? gdzie najłatwiej dostać limit w koncie? gdzie najłatwiej ubiegać się o kredyty? na co uważać w tych bankach? 

 

Szanowny Panie, zachęcam do zapoznania się z ofertą konta firmowego w Nest Banku. Nasz bank dla osób prowdzących własną firmę czy działalność ma bezwarunkowe BIZnest Konto, w którym za 0 zł oferujemy: założenie i prowadzenie konta, internetowe przelewy krajowe (w tym do ZUS i US), wydanie i używanie karty płatniczej, wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatach sieci Euronet, korzystanie z Bankowości Internetowej (w tym również za kody SMS do autoryzacji przelewów) oraz internetowe przelewy europejskie SEPA. Konto można założyć na stronie internetowej banku, w aplikacji mobilnej lub w oddziale banku. Więcej na stronie banku: nestbank.pl/biznes/konta/biznest-konto.html

 

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

 

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl


  • 0

#4 mpire

mpire
  • Użytkownicy
  • 338 postów

Napisano 03 październik 2018 - 16:42

Ja ma konto w Revolut z którego jestem bardzo zadowolony, co szczerze polecam. Mam jednak nieco inne pytanie. Moja firma wymusza na mnie długie podróże samochodem prywatnym – przez kilkanaście godzin w tygodniu jestem w pracy. Czy powinienem zdecydować się na dodatkowe ubezpieczenie, o którym można przeczytać pod adresem https://paniala.pl/w...nie-assistance/ czy też nie?


  • 0

#5 Tymoteusz1

Tymoteusz1
  • Użytkownicy
  • 218 postów

Napisano 11 lipiec 2019 - 10:19

Akurat jeśli chodzi o kwestie finansowe, to zawsze warto się dobrze zastanowić. W grę wchodzą przecież spore pieniądze, dlatego powinniście być bardzo ostrożni. Najlepiej sprawdźcie takie analizy przygotowane przez specjalistów jak https://www.tanie-ko...bank/konto-360/ To może się Wam bardzo przydać, przekonajcie się o tym.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych