Skocz do zawartości


Zdjęcie

Powrót na siłownie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 tert

tert
  • Użytkownicy
  • 319 postów

Napisano 27 marzec 2018 - 08:01

Kiedyś sporo czasu spędzałem na tym forum jak i na siłowni. Niestety w pewnym momencie zrezygnowałem z treningów :( Postanowiłem jednak wrócić do wszystkiego i zacząć wszystko od nowa. 
 
Tak więc wraz z nowym rokiem chce powrócić do treningów. Zaczynam już w poniedziałek. Bardziej od rozgrzewki i rozruszania się niż treningu. W drugim tyg chce już zacząć normalny trening. Problem w tym że nie wiem jak do tego się zabrać. Jaki trening robić? Ile razy w tyg ćwiczyć? Jakie ćwiczenia? ile powtórzeń? serii? Jakieś odżywki? Wiem jedno: dieta, dieta i jeszcze raz dieta!!!

  • 0


#2 irk39

irk39
  • Użytkownicy
  • 310 postów

Napisano 27 marzec 2018 - 08:53

No cóż. Jakąś wiedzę już masz skoro już trenowałeś. Na forum jest bardzo wiele tematów o tym jaki powinien być trening dla początkujących. Proponowałbym wczytać się w niektóre z nich. Na początku nie forsuj się i nie decyduj się na ćwiczenia ponad swoje mozliwości. Zaczynaj powoli, potem wprowadzaj nowe aktywności: http://www.fitnessst...wie-jak-zaczac/ Będzie ok. Jak już się wkręcisz.


  • 0

#3 WalterWhite

WalterWhite
  • Użytkownicy
  • 127 postów

Napisano 13 kwiecień 2018 - 08:40

Trudno odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania, ponieważ sporo zależy od Twojej aktualnej wagi, wzrostu oraz formy. Każdy organizm jest inny, więc plan treningowy powinien być ułożony pod Ciebie. Co do diety, to może rozważ stosowanie cateringu dietetycznego, ponieważ istnieje opcja diety sportowej, dzięki której nie musisz martwić się codziennym przygotowywaniem posiłków. Taki catering oferuje między innymi WygodnaDieta, więc jak najbardziej polecam przynajmniej wypróbować. Nie da się ukryć, że w przypadku budowania tkanki mięśniowej dieta może mieć największe znaczenie.

 

=D


  • 0

#4 mpire

mpire
  • Użytkownicy
  • 338 postów

Napisano 15 marzec 2019 - 20:32

Chcąc cieszyć się zdrową, wysportowaną sylwetką należy połączyć zdrową dietę z ćwiczeniami fizycznymi. Nie mając czasu na samodzielne przygotowywanie posiłków warto wykupić catering dietetyczne. Zdrowe, zbilansowane posiłki oferuje https://www.lightbox.pl/ działający w wielu miastach Polski.


  • 0

#5 kulik86

kulik86
  • Użytkownicy
  • 56 postów

Napisano 14 listopad 2019 - 14:06

przed wykupieniem karnetu na siłkę skorzystałam z depilacji laserowej, miałam dość uciążliwe owłosienie, a dzięki depilacji czuje się bardziej komfortowo, była wykonywana za pomocą urządzenia Epilab - to najnowszej generacji hybrydowy laser, który służy do bezbolesnej  redukcji owłosienia, bardzo jestem zadowolona z efektu, od teraz jestem zawsze przygotowana na każdą sytuacje i nie krępuje się na siłce :)


  • 0

#6 Fionnka009

Fionnka009
  • Użytkownicy
  • 38 postów

Napisano 18 listopad 2019 - 13:40

Po wielu latach powrót na siłownie może być trudny. Najlepiej zróbcie sobie tak dwa, trzy tygodnie rozgrzewkowych treningów, nie stawiajcie od razu na pełny, ciężki trening, trzeba tu uzbroić się w cierpliwość. Może zdecydujecie się na treningi domowe? Zaopatrzenie własnej siłowni z firmą https://specialfitness.pl/ nie będzie na pewno niczym trudnym. Mają tu zarówno profesjonalny sprzęt na siłownie, jak i do tych domowych.
  • 0

#7 pickme

pickme
  • Użytkownicy
  • 23 postów

Napisano 08 grudzień 2019 - 00:04

Pompa musi byc!


  • 0

#8 wolski

wolski
  • Użytkownicy
  • 1026 postów

Napisano 04 maj 2021 - 14:43

Gdy już faktycznie decydujemy się na powrót czy nawet rozpoczęciem ćwiczeń na siłowni to musimy w głównej mierze zadbać o nasze bezpieczeństwo. Nawet niedawno miałem okazję widzieć w sklepie https://powerrubber....ty-na-silownie/ ciekawe maty na siłownie i muszę przyznać, że są one bardzo ważnym aspektem.


  • 0

#9 Janeq

Janeq
  • Użytkownicy
  • 18 postów

Napisano 04 listopad 2021 - 14:14

bedzie kolejny lockdown?


  • 0

#10 beryl

beryl
  • Użytkownicy
  • 138 postów

Napisano 29 kwiecień 2022 - 08:35

Tak, jeśli szybka redukcja wagi to Twój cel, polecam wykupić zarówno spersonalizowany plan treningowy i dietę. To będzie takie combo, które musi się udać ;) 


  • 0

#11 isabela

isabela
  • Użytkownicy
  • 919 postów

Napisano 21 czerwiec 2022 - 21:58

Miałam ten sam problem... Kiedyś dużo trenowałam na siłowni, ale po zamknięciu ich przez pandemię przestałam i całkiem się rozleniwiłam. Ponownie zaczęłam trenować dopiero od 1 czerwca i muszę przyznać, że po tych 20 dniach idzie mi już całkiem nieźle. Póki co ćwiczę w domu, ale od lipca myślę już zacząć chodzić na siłkę. A co do Twojego problemu - czułam to samo... Też nie wiedziałam jak się zabrać za ćwiczenia po tak długiej przerwie i kompletnie brakowało mi motywacji... Na szczęście w sieci trafiłam na ten artykuł: https://bodymax.pl/j...e-od-treningow/ i wszystko mi się rozjaśniło. Myślę, że przeczytanie go pomoże i Tobie. Powodzenia!!! :)


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych