Skocz do zawartości


Zdjęcie

Elektroniczny obieg dokumentów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 irk39

irk39
  • Użytkownicy
  • 310 postów

Napisano 12 marzec 2018 - 11:54

Korzystacie z aplikacji do obiegu dokumentów w Waszych firmach?  Jak się to u Was sprawdza? 


  • 0


#2 tert

tert
  • Użytkownicy
  • 319 postów

Napisano 12 marzec 2018 - 13:40

Dobrze, Aczkolwiek nie prowadzimy takiego obiegu dokumentów samodzielnie ale korzystamy z outsourcingu it. W firmie zarządza tym ta ekipa

https://www.edison.p...bieg-dokumentow

 

Były pewne obawy przed wprowadzeniem ale obecnie widzę,że jest to znaczna oszczędnosć czasu ale również i pieniędzy. Nie ma już problemów z przesyłaniem faktur czy innych dokumentów do klientów. Wszystko odbywa się w wersji elektronicznej.

 

Firma prowadzi nam również archiwum. 


  • 0

#3 bogusz

bogusz
  • Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 08 październik 2019 - 09:52

U mnie świetnie sprawdza się elektroniczny obieg dokumentów … to same zalety…na biurkach nie leżą już sterty papierów, poza tym to wygoda i komfort pracy moich pracowników…


  • 0

#4 isabela

isabela
  • Użytkownicy
  • 919 postów

Napisano 21 wrzesień 2020 - 13:53

Taki obieg dokumentów to rewelacyjna sprawa! Jeśli miałabym większą firmę to na pewno zdecydowałabym się właśnie na takie rozwiązanie.


  • 0

#5 wolski

wolski
  • Użytkownicy
  • 1026 postów

Napisano 29 marzec 2021 - 19:10

U mnie akurat elektroniczny obieg dokumentów sprawdza się znakomicie i muszę przyznać, że polecam takie rozwiązania każdej z firm. Przede wszystkim nie generujemy żadnych dokumentów papierowych i cały przesył informacji jest od razu szybszy. Na pewno polecam każdemu tego typu rozwiązania.


  • 0

#6 wolski

wolski
  • Użytkownicy
  • 1026 postów

Napisano 11 wrzesień 2021 - 09:50

Warto jest jeszcze w tym temacie wspomnieć o tym, że na dzień dzisiejszy pewna robotyzacja procesów biznesowych jest doskonałym rozwiązaniem praktycznie dla każdego. Czytałem o tym na stronie http://www.m-finanse...przedsiebiorstw i mam nadzieję, że niedługo takie procesy również uruchomię w mojej firmie.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych