Skocz do zawartości


Zdjęcie

Laptop dla gracza do 2700zł lub hp do 3100zł.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ewenement

ewenement
  • Użytkownicy
  • 150 postów

Napisano 05 marzec 2018 - 21:22

Witam muszę pilnie kupić laptopa do pracy oraz grania. Stary uległ awarii. 
Proszę o pomoc w wyborze oraz zaproponowanie modeli godnych uwagi. 
Gry będą różne CS GO, pubg, i wszystko co nowe:) 
Kwota jaką dysponuję to 2700 zł ale mam stary laptop hp kupiony na firmę a hp podobno daje rabat 400 zł jak wymienia się sprzęt hp na nowy. 
Tak w skrócie wygląda promocja 
Notebooki HP 
200 PLN rabatu od ceny zakupu* do 2499 PLN 
400 PLN rabatu od ceny zakupu* od 2500 do 3999 PLN 
650 PLN rabatu od ceny zakupu* powyżej 4000 PLN. 

Moje preferencje to: 
-Bardzo dobra karta graficzna i procesor 
-matryca matowa minimum 15,6" 
-ram może być 4gb ale koniecznie ddr4 (w przyszłości dokupię więcej jak będzie trzeba) 
-podświetlana klawiatura oczywiście nie jakaś turecka czy qwertz czy jeszcze jakieś inne cudo. 
-dysk mam swój 525 gb crucial ssd więc go włożę jak będzie trzeba do nowego lapka więc w nowo zakupionym najlepiej jak będzie jak najtańszy żeby niepotrzebnie nie podwyższał ceny 

mile widziane ale nie konieczne: 
-solidna obudowa (zdarza się pracować w różnych warunkach kurz itd. często niestabilne podłoże... może spaść chociaż na szczęście nigdy upadku nie było z wyższej wysokości:)


  • 0


#2 FxJ

FxJ
  • Moderatorzy
  • 171 postów
  • Lokalizacjaok

Napisano 06 marzec 2018 - 18:08

HP Omen 15-ce008nw 15,6" Intel® Core™ i5-7300HQ - 8GB RAM - 1TB Dysk - GTX1050 Grafika - Win10 za 3332zł (w oleole.pl)

 

Jak by ktoś szukał informacji o voucherze:

Voucher HP promocyjny - dla wymieniających laptopa HP na nowy


  • 0
pcfoster twoja strefa high-endu / FB Fanpage
Workstation

#3 ricklet

ricklet
  • Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 20 marzec 2018 - 12:14

Korzystałem z tego Omena przez chwilę, bardzo fajny sprzęt, dobrze chodził pod nowymi tytułami. Jedyne co mnie lekko bolało to klwiatura - ten czerwony kolor męczył moje oczy, ale to subiektywna opinia :) Nie lubię czerwonego :)


  • 0

#4 Marynia11

Marynia11
  • Użytkownicy
  • 18 postów

Napisano 20 marzec 2018 - 15:13

Na początek odrzuć laptopy z 4GB ramu, jak chcesz grać w nowe gry. Battlefield 1 potrzebuje na maks detale 16GB ramu (a nie jest nowa grą). Jak chcesz grać w nowe gry, a piszesz, że laptop powinien mieć dobry procesor i kartę graficzną czyli interesuje Cie ładniejsza grafika, to szukaj gamingowych, ale budżet zwiększ do pond 4000 zł. potrzebujesz tez do pracy laptop, jaka to praca? Bo jak piszesz teksty albo liczysz tabelki e excelu to nie potrzebujesz wypasionej maszyny. Tutaj masz HP Omen ale konkretny https://www.notebook...7.195614.0.html ten z linku wyżej to akurat na teraz, a laptop kupujesz na lata, chyba, że stać cie na wymiany co rok. Tylko ceny sa wyższe, 5k w górę, pomysl czemu jeden kosztuje 3300 a drugi 5000 z kawałkiem. 


  • 0

#5 Adamila021

Adamila021
  • Użytkownicy
  • 116 postów

Napisano 14 grudzień 2018 - 09:09

A teraz na święta powinny być na pewno jakieś fajne promocje, w końcu rodzice swoim dzieciom będą kupować przede wszystkim tego typu sprzęty. Ja teraz oglądam biurka dla graczy https://mobiusdesk.pl Laptopa już dosyć dobrego mamy:) Dobrze tu jest postawić na biurko z regulacją wysokości, również można w tym sklepie wybrać sobie model na specjalne zamówienie


  • 0

#6 Fionnka009

Fionnka009
  • Użytkownicy
  • 38 postów

Napisano 15 styczeń 2019 - 09:16

Wiadomo, ze meble dla gracza też są bardzo istotne, tak samo jak myszka, klawiatura, odpowiednie słuchawki. To wszystko wpływa na jakość i przyjemność z gry;) Zobacz sobie też propozycje od https://aerocool.com.pl Zaraz po komputerze to takie produkty powinny być następnym zakupem. Co do ceny komputera to może warto jeszcze troszkę dołożyć?


  • 0

#7 Tymoteusz1

Tymoteusz1
  • Użytkownicy
  • 218 postów

Napisano 30 kwiecień 2020 - 08:05

Pytanie tylko, czy na pewno warto inwestować tak duże pieniądze w nowe sprzęty? Dzisiaj można nabyć dobre laptopy poleasingowe, które osiągami są w stanie zadziwić wiele osób. Najlepiej już teraz zajrzyjcie do https://laurem.pl/La...tock-3-pol.html i sami pomyślcie, czy ten pomysł nie sprawdzi się lepiej w Waszym przypadku.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych