Skocz do zawartości

Zdjęcie

Bol pleców

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 wojtekmoskala

wojtekmoskala
  • Użytkownicy
  • 12 postów

Napisano 28 luty 2018 - 09:48

Witam. Mam problem z bólem kręgosłupa i założę się że nie ja pierwszy i nie ja ostatni, ale ostatnio bóle zaczęły być tak mocne że poszłam z tym do swojego lekarza...Niestety trochę mnie zbył, przepisał jakieś przeciwbólowe i tyle. Fajnie, póki biorę lek jest okej, ale jak tylko przestaję ból w lędźwiach dalej wraca. I co teraz? Szukać jakiegoś fizjo? Prosić o skierowanie do ortopedy? Jakie macie pomysły, doświadczenia itp.?

• 0

#2 Pablo88

Pablo88
  • Użytkownicy
  • 18 postów

Napisano 28 luty 2018 - 16:11

Mnie neurolog przez 3 lata leczył na migrenę, zbywając przy tym wszystkie informacje, że ból się pogarsza... Poszedłem do innego, prywatnie i okazało się, że żadnej migreny nie ma, jest tylko przykurcz mięśni (czy coś w tym stylu) i skierowanie do fizjoterapeuty.
Zmień lekarza, niech inny sprawdzi, da skierowanie na badania (typu RTG, ewentualnie MR lub TK) i na tej podstawie dalsze leczenie.
Powodzenia!

• 0

#3 marekkrajcarz

marekkrajcarz
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 05 marzec 2018 - 14:25

Od paru tygodni chodzę na wizyty do gabinetu Rosadziński u nas w Gdańsku i jest z tygodnia na tydzień coraz lepiej, zwłaszcza miałąm problem z bólem i ogólnym dyskomfortem na szyi. Bardzo polecam tego człowieka, wie co robi i też przy okazji tłumaczy pacjnetowi co robi

• 0

#4 puszka

puszka
  • Użytkownicy
  • 10 postów

Napisano 07 marzec 2018 - 18:21

Po pierwsze nie faszeruj sie lekami bo to leczenie doraznego bolu a nie pozbycie sie problemu. Po drugie zmien lekarza bo olewanie takiego problemu nie jest wlasciwym rozwiazaniem. Po trzecie umow sie do ortopedy i idz na sesje do kapsuly floatingowej by odciazyc cialo i uwolnic sie od bolu. Ja bardzo chwale sobie Częstochowska Jure floating :D

• 0

#5 kulik86

kulik86
  • Użytkownicy
  • 33 postów

Napisano 09 marzec 2018 - 12:40

Witam

na różnego rodzaju dolegliwości bólowe mogę polecić zabieg jakim jest hipertermia ogólnoustrojowa, tutaj możecie o niej więcej się dowiedzieć https://imc.wroc.pl/...ta/hipertermia/ to skuteczna metoda leczenia opierająca się na wywołaniu stanu sztucznej gorączki. polecam - działa na wiele chorób :)

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych