Skocz do zawartości


Zdjęcie

Na ile wziąć pożyczkę hipoteczną?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 jes

jes
  • Użytkownicy
  • 44 postów

Napisano 27 luty 2018 - 11:15

Planuję zaciągnąć kredyt na mieszkanie, już koniec swawoli i mieszkania z rodzicami trzeba wziąć się za siebie. Sprawdziłem już różne pozyczki hipoteczne w totalmoney'u i zastanawiam się jaki okres kredytowania wziąć. Czy takie 30 lat będzie ok czy starać się o krótszy okres?


  • 0


#2 cukierek50

cukierek50
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 06 marzec 2018 - 16:46

A może znajdziesz coś w tym rankingu https://finanse.rank...lator-gotowkowy ? Moim zdaniem jest to dość dobra opcja :)


  • 0

#3 Pablo88

Pablo88
  • Użytkownicy
  • 19 postów

Napisano 09 marzec 2018 - 12:49

Wiadomo, im dłuższy okres spłaty tym raty są niższe, ale z drugiej strony biorąc kredyt na krótszy okres jest szansa, że koszty będą mniejsze. Ja bym celował w 20-25 lat. Zobacz sobie może tutaj comperia.pl/kredyty_hipoteczne, z boku masz przycisk "Porównaj kredyty hipoteczne", możesz tam sobie robić symulacje na daną kwotę z różnymi okresami spłat. Sprawdź, która opcja Ci się najbardziej opłaca i działaj :)


  • 0

#4 jenek

jenek
  • Użytkownicy
  • 19 postów

Napisano 12 kwiecień 2018 - 07:38

Kredytu mieszkaniowego raczej nie spłacisz w rok czy dwa, ale można poszukać takiego który w jak najmniejszym stopniu skomplikuje życie. Bank Raiffeisen ma kredyt mieszkaniowy w którym 2 razy w roku możn obniżyć raty o połowę a raz nawet wcale nie płacić.


  • 0

#5 mpire

mpire
  • Użytkownicy
  • 338 postów

Napisano 18 lipiec 2018 - 20:09

Jej spłatę rozłóż na taki okres czasu, aby miesięczna rata nie była dla Ciebie zbyt dużym obciążeniem. Możesz również zdecydować się na zaciągnięcie pożyczki prywatnej. Jednym z portali, który umożliwia jej zaciągnięcie jest https://monebay.pl/ - myślę, że powinieneś się nim zainteresować.


  • 0

#6 isabela

isabela
  • Użytkownicy
  • 931 postów

Napisano 18 kwiecień 2019 - 18:14

To wszystko tak naprawdę zależy od tego ile bierzesz tej pożyczki 


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych