Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rehabilitacja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 wojtekmoskala

wojtekmoskala
  • Użytkownicy
  • 12 postów

Napisano 13 luty 2018 - 09:14

Witam. Mam problem z bólem kręgosłupa i założę się że nie ja pierwsza i nie ja ostatnia, ale ostatnio bóle zaczęły być tak mocne że poszłam z tym do swojego lekarza...Niestety trochę mnie zbył, przepisał jakieś przeciwbólowe i tyle. Fajnie, póki biorę lek jest okej, ale jak tylko przestaję ból w lędźwiach dalej wraca. I co teraz? Szukać jakiegoś fizjo? Prosić o skierowanie do ortopedy? Jakie macie pomysły, doświadczenia itp.?

• 0

#2 irk39

irk39
  • Użytkownicy
  • 73 postów

Napisano 19 luty 2018 - 07:40

Witam. Mam problem z bólem kręgosłupa i założę się że nie ja pierwsza i nie ja ostatnia, ale ostatnio bóle zaczęły być tak mocne że poszłam z tym do swojego lekarza...Niestety trochę mnie zbył, przepisał jakieś przeciwbólowe i tyle. Fajnie, póki biorę lek jest okej, ale jak tylko przestaję ból w lędźwiach dalej wraca. I co teraz? Szukać jakiegoś fizjo? Prosić o skierowanie do ortopedy? Jakie macie pomysły, doświadczenia itp.?

Jest ogólnie kilka możliwości:

1. Wybranie się na rehabilitację państwowo. Albo na rehabilitację dzienna( wtedy skierowanie musi zostać wystawione przez lekarza specjalistę) albo na ćwiczenia ( skierowanie może wystawić lekarz ogólny). Szykuj się jednak na długi okres oczekiwania poniewaz w niektórych ośrodkach czeka się nawet rok....

2. Wybranie się na rehabilitację prywatnie. http://ortopedycznie...e-potem-w-domu/

Rehabilitację prowadzi się na początku w gabinecie, potem wykonuje się ćwiczenia w domu. 

• 0

#3 puszka

puszka
  • Użytkownicy
  • 10 postów

Napisano 07 marzec 2018 - 17:49

Stosowanie lekow przeciwbolowych na dluzsza mete nie jest dobrym rozwiazaniem.. Mozesz sprobowac fizjoterapi czy masazy ale roznie moze to byc ze skutkami. Np na moj bol plecow i kosci krzyzpwej nie pomogly masaze, wrecz bylo gorzej.. pomogly za  to sesje w Jura floating w Częstochowie w kapsule floatingowej, poczytaj sobie o jej zbawiennych wlasciwosciach i spróbuj :)

• 0

#4 maciej02

maciej02
  • Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 12 marzec 2018 - 15:57

Wszystkie leki na dłuższą metę nie są dobrym rozwiązaniem 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych